Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KMPlayer 2.9..3.1433

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Jelsoft Enterprises Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 12.7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2702

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KMPlayer 2.9..3.1433

KMPlayer to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny obsługujący wszystkie najczęściej spotykane formaty zapisu multimediów zarówno audio jak i video.

KMPlayer obsługuje standardy takie jak: VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, i QuickTime oraz wiele innych mniej popularnych. Program odczytuje również wszystkie fomraty napisów przygotowywanych dla plików video, pozwala także na nagrywanie multimediów odtwarzanych z zewnętrznych nośników. KMPlayer jest również otwarty na wtyczki i inne tego typu rozszerzenia np. możliwość zmiany skórek odpowiadających za wygląd programu oraz posiada szeroką gamę opcji dających użytkownikowi pełną kontrolę nad odtwarzanymi multimediami.

Podsumowując KMPlayer to doskonałe i uniwersalne narzędzie do odtwarzania każdego typu plików multimedialnych, program jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy przede wszystkim chcą cieszyć się oglądanym filmem lub słuchana muzyką.Najnowsza wersja odtwarzacza dostępna pod tym linkiem: KMPlayer.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KMPlayer 2.9..3.1433

dodał: ~lala123 , 22.06.2009

w jakim jest języku?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie