Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KMPlayer 2.9..3.1433

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Jelsoft Enterprises Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 12.7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2702

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KMPlayer 2.9..3.1433

KMPlayer to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny obsługujący wszystkie najczęściej spotykane formaty zapisu multimediów zarówno audio jak i video.

KMPlayer obsługuje standardy takie jak: VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, i QuickTime oraz wiele innych mniej popularnych. Program odczytuje również wszystkie fomraty napisów przygotowywanych dla plików video, pozwala także na nagrywanie multimediów odtwarzanych z zewnętrznych nośników. KMPlayer jest również otwarty na wtyczki i inne tego typu rozszerzenia np. możliwość zmiany skórek odpowiadających za wygląd programu oraz posiada szeroką gamę opcji dających użytkownikowi pełną kontrolę nad odtwarzanymi multimediami.

Podsumowując KMPlayer to doskonałe i uniwersalne narzędzie do odtwarzania każdego typu plików multimedialnych, program jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy przede wszystkim chcą cieszyć się oglądanym filmem lub słuchana muzyką.Najnowsza wersja odtwarzacza dostępna pod tym linkiem: KMPlayer.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KMPlayer 2.9..3.1433

dodał: ~lala123 , 22.06.2009

w jakim jest języku?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie