Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The KMPlayer 3.0

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: KMPlayer.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.06.2011
Rozmiar: 14,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2143

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis The KMPlayer 3.0

The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime. Program zawiera wbudowane filtry i kodeki, które doskonale radzą sobie prawie z każdym filmem. W razie jakichkolwiek problemów użytkownik ma zawsze możliwość w szybki i łatwy sposób ściągnąć brakujące kodeki z sieci. Odtwarzacz obsługuje napisy w filmach, a także pozwala na ich dostosowanie do wyświetlanego obrazu. Download The KMPlayer umożliwia również uzyskanie dostępu do narzędzi pozwalających na wyodrębnienie z wyświetlanego pliku multimedialnego ścieżki wideo, audio lub po prostu wykonanie zrzutu ekranu. Program doskonale radzi sobie także z plikami audio, obsługując, np. AC3, DTS, LPCM, MP2, MP3, Vorbis, AAC, WMA, RealAudio i wiele innych.

W porównaniu do niektórych odtwarzaczy multimedialnych The KMPlayer nie wymaga do pracy super nowoczesnego komputera i potrafi odtwarzać filmy nawet na starszych sprzętach. Aplikacja oferuje wsparcie dla licznych pluginów, które można pobrać z sieci, współpracując również z częścią tych przygotowanych z myślą o innych aplikacjach, np. Winamp. Program ponadto jest dostępny w kilku wersjach językowych, w tym po polsku i charakteryzuje się bardzo czytelnym i nowoczesnym interfejsem, w którym nikt nie powinien się zgubić. Jeśli szukasz darmowego odtwarzacza, który poradzi sobie z większością plików multimedialnych, bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, to pobierz The KMPlayer i sprawdź go w akcji. 

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The KMPlayer 3.0

dodał: ~Blumsien989 , 30.05.2012

Ostatnia dobra wersja tego znakomitego progsu.Odtwarza wszystko bez kodeków,nie instaluje syfu.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie