Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KaraFun 2.2.10.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Recisio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2016
Data modyfikacji: 29.07.2016
Rozmiar: 14,73 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 3

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KaraFun 2.2.10.1

KaraFun to prosta w obsłudze, ale bardzo rozbudowana aplikacja umożliwiająca zabawę w karaoke. Na uwagę zasługuje przede wszystkim konstrukcja programu – w jego skład wchodzi zarówno kompletny i funkcjonalny odtwarzacz, ale również edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

Program KaraFun to nie tylko odtwarzacz, który sprawdzi się na imprezie, ale również kompleksowe narzędzie zapewniające mnóstwo zabawy podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Oczywiście program wspiera większość najpopularniejszych formatów muzycznych, zarówno midi, jak również MP3, OGG oraz własny format – KFN. Nie zabrakło również wsparcia dla formatów KOK, LRC, CDG oraz MID. Wśród wielu funkcji uwagę przykuwa między innymi obsługa dodatkowego monitora, projektora bądź telewizora, wsparcie dla wielu ścieżek dźwiękowych wraz z możliwością wprowadzania niemal dowolnych zmian w czasie rzeczywistym etc.

Należy także wspomnieć o zaawansowanym edytorze, za pomocą którego stworzymy naprawdę imponujące animowane utwory MP3 z różnymi efektami oraz dodatkami, oczywiście z myślą o głównym zastosowaniu – karaoke. Nie zabrakło także trybu treningowego pomagającego nabrać wprawy przed imprezą, możemy także wybrać wiele sposobów prezentacji tekstu piosenek, jak również wyświetlania samego programu - w oknie, na pełnym ekranie oraz dodatkowym monitorze (ewentualnie dużym telewizorze lub projektorze multimedialnym).

Użytkownik może także zastosować dodatkowe ścieżki, kontrolować tempo i głośność w czasie rzeczywistym, podobnie jak nagrywanie. Na uwagę zasługują także dodatkowe efekty z możliwością zarządzania tłami, kolorami, obrazami, filtrami itp. Edytor efektów w KaraFun obsługuje formaty JPG, PNG, BMP, MP3, OGG, KAR, MID, TTF, poradzi sobie także z importem plików do formatów KAR i KOK. Nie zabrakło także funkcji importu tekstów z plików tekstowych.

Interfejs programu jest dość rozbudowany, ale po krótkim oswojeniu nie powinien sprawiać problemów nawet początkującym użytkownikom. Program udostępniany jest na zasadach licencji darmowej bez ograniczeń czasowych.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KaraFun 2.2.10.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie