Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KaraFun 2.2.10.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Recisio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2016
Data modyfikacji: 29.07.2016
Rozmiar: 14,73 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 3

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KaraFun 2.2.10.1

KaraFun to prosta w obsłudze, ale bardzo rozbudowana aplikacja umożliwiająca zabawę w karaoke. Na uwagę zasługuje przede wszystkim konstrukcja programu – w jego skład wchodzi zarówno kompletny i funkcjonalny odtwarzacz, ale również edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

Program KaraFun to nie tylko odtwarzacz, który sprawdzi się na imprezie, ale również kompleksowe narzędzie zapewniające mnóstwo zabawy podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Oczywiście program wspiera większość najpopularniejszych formatów muzycznych, zarówno midi, jak również MP3, OGG oraz własny format – KFN. Nie zabrakło również wsparcia dla formatów KOK, LRC, CDG oraz MID. Wśród wielu funkcji uwagę przykuwa między innymi obsługa dodatkowego monitora, projektora bądź telewizora, wsparcie dla wielu ścieżek dźwiękowych wraz z możliwością wprowadzania niemal dowolnych zmian w czasie rzeczywistym etc.

Należy także wspomnieć o zaawansowanym edytorze, za pomocą którego stworzymy naprawdę imponujące animowane utwory MP3 z różnymi efektami oraz dodatkami, oczywiście z myślą o głównym zastosowaniu – karaoke. Nie zabrakło także trybu treningowego pomagającego nabrać wprawy przed imprezą, możemy także wybrać wiele sposobów prezentacji tekstu piosenek, jak również wyświetlania samego programu - w oknie, na pełnym ekranie oraz dodatkowym monitorze (ewentualnie dużym telewizorze lub projektorze multimedialnym).

Użytkownik może także zastosować dodatkowe ścieżki, kontrolować tempo i głośność w czasie rzeczywistym, podobnie jak nagrywanie. Na uwagę zasługują także dodatkowe efekty z możliwością zarządzania tłami, kolorami, obrazami, filtrami itp. Edytor efektów w KaraFun obsługuje formaty JPG, PNG, BMP, MP3, OGG, KAR, MID, TTF, poradzi sobie także z importem plików do formatów KAR i KOK. Nie zabrakło także funkcji importu tekstów z plików tekstowych.

Interfejs programu jest dość rozbudowany, ale po krótkim oswojeniu nie powinien sprawiać problemów nawet początkującym użytkownikom. Program udostępniany jest na zasadach licencji darmowej bez ograniczeń czasowych.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KaraFun 2.2.10.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie