Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kantaris 0.6.6

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Christofer Persson
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2010
Rozmiar: 14.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1215

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kantaris 0.6.6

Kantaris 0.6.6 to jeden z ciekawszych odtwarzaczy multimediów, który stosunkowo niedawno miał swoją premierę. Program działa w oparciu o kod źródłowy znany z innej aplikacji tego typu, a mianowicie Videolan (VCL), a także o biblioteki audio Bass. Kantaris przypomina wyglądem Media Player i charakteryzuje się przejrzystym oraz nowoczesnym interfejsem.

Download Kantaris 0.6.6 pozwala użytkownikom na uzyskanie dostępu do prawdziwego kombajnu multimedialnego, który jest w stanie odtworzyć większość liczących się formatów wideo i audio, takich jak np. AVI, MPEG, WMV, MOV, QuickTime, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3 czy MP4. Kantaris 0.6.6 do pobrania z naszego serwisu doskonale radzi sobie również z filmami DVD. Bardzo ważne jest to, że większość plików audio i wideo w tym programie może być odtwarzana bez potrzeby instalowania i szukania dodatkowych kodeków, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu. Program oferuje wiele funkcji z których warto wymienić możliwość wyświetlania napisów, odtwarzania spakowanych filmów, bez konieczności ich wypakowywania, a także możliwość odtwarzania filmików z adresów URL. Kantaris 0.6.6 jest za darmo dostępny dla wszystkich użytkowników, dlatego każdy może sprawdzić zalety tej aplikacji.

Choć na razie nie ma jeszcze Kantaris 0.6.6 pl to i tak nie stanowi to wielkiego problemu, gdyż odtwarzacz ten jest bardzo prosty w użyciu. Kantaris 0.6.6 działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego, a więc Vista i XP. Nie ma natomiast specjalnej wersji Kantaris 0.6.6 pod Linux czy Mac OS X. Pobierz Kantaris 0.6.6 i sprawdź jak działa ten bardzo dobry odtwarzacz multimediów, który w przyszłości może zagrozić takim aplikacjom jak AllPlayer czy Windows Media Player.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kantaris 0.6.6

dodał: ~Deo , 05.05.2012

Hej, naprawdę dobry ocdenik!Co do grzeszenia, mam taką przypadłość ostatnio:Przez jakiś już czas prosiłem o Ducha Św. i go chyba dostałem ale nie o to chodzi,bo czuje taki wewnętrzny spokf3j i ciepło I to jest fajne tylko, że ono nie przemija gdy kłamię albo świadomie grzeszę, cały czas jest mi dobrze i nie mam wyrzutf3w z tego powodu.Czy to może jest coś w stylu, że sokoro wzywałem Boga i znalazłem Go to będę zbawiony i jakoś nie przejmuje się uczynkami ?Czy też dzieje się ze mną coś złego Czuje ,że jest mi dobrze i że Bf3g jest ze mną ale nie mam skrupułf3w świadomie grzeszyć Czy to normalne ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie