Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kantaris 0.6.6

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Christofer Persson
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2010
Rozmiar: 14.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1217

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kantaris 0.6.6

Kantaris 0.6.6 to jeden z ciekawszych odtwarzaczy multimediów, który stosunkowo niedawno miał swoją premierę. Program działa w oparciu o kod źródłowy znany z innej aplikacji tego typu, a mianowicie Videolan (VCL), a także o biblioteki audio Bass. Kantaris przypomina wyglądem Media Player i charakteryzuje się przejrzystym oraz nowoczesnym interfejsem.

Download Kantaris 0.6.6 pozwala użytkownikom na uzyskanie dostępu do prawdziwego kombajnu multimedialnego, który jest w stanie odtworzyć większość liczących się formatów wideo i audio, takich jak np. AVI, MPEG, WMV, MOV, QuickTime, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3 czy MP4. Kantaris 0.6.6 do pobrania z naszego serwisu doskonale radzi sobie również z filmami DVD. Bardzo ważne jest to, że większość plików audio i wideo w tym programie może być odtwarzana bez potrzeby instalowania i szukania dodatkowych kodeków, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu. Program oferuje wiele funkcji z których warto wymienić możliwość wyświetlania napisów, odtwarzania spakowanych filmów, bez konieczności ich wypakowywania, a także możliwość odtwarzania filmików z adresów URL. Kantaris 0.6.6 jest za darmo dostępny dla wszystkich użytkowników, dlatego każdy może sprawdzić zalety tej aplikacji.

Choć na razie nie ma jeszcze Kantaris 0.6.6 pl to i tak nie stanowi to wielkiego problemu, gdyż odtwarzacz ten jest bardzo prosty w użyciu. Kantaris 0.6.6 działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego, a więc Vista i XP. Nie ma natomiast specjalnej wersji Kantaris 0.6.6 pod Linux czy Mac OS X. Pobierz Kantaris 0.6.6 i sprawdź jak działa ten bardzo dobry odtwarzacz multimediów, który w przyszłości może zagrozić takim aplikacjom jak AllPlayer czy Windows Media Player.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kantaris 0.6.6

dodał: ~Deo , 05.05.2012

Hej, naprawdę dobry ocdenik!Co do grzeszenia, mam taką przypadłość ostatnio:Przez jakiś już czas prosiłem o Ducha Św. i go chyba dostałem ale nie o to chodzi,bo czuje taki wewnętrzny spokf3j i ciepło I to jest fajne tylko, że ono nie przemija gdy kłamię albo świadomie grzeszę, cały czas jest mi dobrze i nie mam wyrzutf3w z tego powodu.Czy to może jest coś w stylu, że sokoro wzywałem Boga i znalazłem Go to będę zbawiony i jakoś nie przejmuje się uczynkami ?Czy też dzieje się ze mną coś złego Czuje ,że jest mi dobrze i że Bf3g jest ze mną ale nie mam skrupułf3w świadomie grzeszyć Czy to normalne ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie