Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jetAudio 8.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: JetAudio, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2010
Rozmiar: 30 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4563

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jetAudio 8.1

JetAudio to darmowy odtwarzacz audio i wideo dzielnie walczący o klientów z WinAmpem, liderem w tej dziedzinie. Oprócz podstawowych funkcji odtwarzania, jetAudio pozwala konwertować płyty CD na pliki cyfrowe, przetwarzać obsługiwane formaty pomiędzy sobą, nagrywać ścieżki audio z różnych źródeł (na przykład z mikrofonu), nagrywać płyty CD oraz konwertować pliki wideo (w jetAudio basic do 30 sekund). jetAudio po polsku nie jest na razie dostępny. Istnieje płatna wersja jetAudio pro – szczegóły pod spodem.

jetAudio 8.1 to najnowszy program z serii, Obsługuje on niestepujące pliki: 669, AIF, AIFF, APE, ASF, AU, AVI, DIVX, FAIR, FLAC, IMS, IT, KAR, M3U, MDL, MDL, MED, MID, MKV, MOD, MOV, MP1, MP2, MP3, MP3PRO, MP4, MPC, MPEG, MPG, MTM, NST, OGG, OGM, OKT, PLS, QT, RA, RAM, RM, RMI, RMM, S3M, SND, STM, ULT, WAV, WMA, WMV, WOW, XM.

Dla lubiących zmieniać wygląd programów przygotowano wybór skins do jetAudio na www.jetaudio.com. Odwiedź stronę oficjalną i pobierz wizualizacje, podręcznik użytkownika i skin do jetAudio. Przypominamy o poprawnej pisowni nazwy programu czyli jetAudio pisanym razem (niepoprawne frazy utrudniają odnalezienie oryginalnego oprogramowania - jet audio, jet audio skins, jet audio free, jet audio full, jet audio pl). Wypróbuj jetAudio za free już teraz.

Licencja darmowa jetAudio
Dostępny w tym miejscu jetAudio dostępny jest za darmo w wersji Basic. Jest to program na licencji freeware.

Wersja płatna jetAudio
Rozszerzenie możliwości odtwarzacza daje wersja jetAudio full. Można w niej przetwarzać pliki wideo bez ograniczeń, używać efektów BBE i BBE ViVA, kodować MP3/mp3PRO, ulepszać jakość dźwięku opcjami 32 bit output, DRC i Dynamic Limiter, używać specjalne funkce nagrywania Silence Detector, EQ, Low/High/Band Pass oraz funkcje Audio Trimmer i Audio Mixing Recorder. Wygląd można zmienić skórkami jetAudio (skin). jetAudio 8.01 Plus VX kosztuje 19.00 USD. jetAudio Plus VX można dostać za darmo w ofercie TrialPay.

Wersje językowe
jetAudio w wersji pl nie jest dostępny. Przygotowane przez team jetAudio spolszczenie do wersji jetAudio 7.5 nie działa na jetAudio 8.1.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa jetAudio: Windows XP, Windows 98, Windows Me, Windows 2000. Nie będzie problemów z obsługą jetAudio na Windows Vista. Nie ma na razie oficjalnych informacji o kompatybilności jetAudio i Windows 7. Nie istnieje oficjalna wersja jetAudio na Linux.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 800 MHz, 256MB RAM, 40 MB wolnego miejsca na dysku, DirectX 8, QuickTime 4.

Jeśli chcesz wypróbować alternatywny do Winamp odtwarzacz spróbuj jetAudio – pobierz już teraz całkowicie za darmo. Do popranego funkcjonowania jetAudio konieczny jest download najnowszych kodeków – znajdziesz je tutaj.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jetAudio 8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie