Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jetAudio 7.1.8

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: COWON America
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 25.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1818

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jetAudio 7.1.8

jetAudio to zaawansowany i rozbudowany program multimedialny.


Aplikacja jest uważana za głównego konkurenta WinAmpa, poza odtwarzanie muzyki umożliwia: odtwarzanie plików wideo, płyt Video CD oraz DVD. Odtwarza popularne formaty plików: wav, mp3, mid, rmi, midi, kar, m3u, pls, mod, s3m, xm, it, mpc oraz flac. Ponad to pozwala na zgrywanie i nagrywanie muzyki oraz konwertowanie plików muzycznych. Warto jeszcze wspomnieć o możliwości nagrywania dźwięku i odsłuchiwaniu radia internetowego. Program pomimo mnogości funkcji jest prosty w obsłudze.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jetAudio 7.1.8

dodał: ~hehehe , 05.11.2010

ale duzo wpisow xD

dodał: ~dami7 , 09.02.2009

Bardzo dobry program, polecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie