Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jetAudio 7.1.1 Basic

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: JetAudio, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2008
Rozmiar: 23.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1461

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jetAudio 7.1.1 Basic

jetAudio w wersji Basic to bezpłatna wersja zaawansowanego i rozbudowanego programu multimedialnego.

Aplikacja jest uważana za głownego konkurenta WinAmpa, poza odtwarzanie muzyki umożliwia: odtwarzanie plików wideo, płyt Video CD oraz DVD. Ponad to pozwala na zgrywanie i nagrywanie muzyki oraz konwertowanie plików muzycznych. Warto jeszcze wspomnieć o możliwości nagrywania dźwięku i odsłuchiwaniu radia internetowego. Program pomimo mnogości funkcji jest prosty w obsłudze.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jetAudio 7.1.1 BasicAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie