Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iTunes 11

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.04.2010
Data modyfikacji: 30.11.2012
Rozmiar: 83 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4320

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iTunes 11

iTunes 11 to darmowy program stworzony przez firmę Apple dla Mac i PC, którego zdaniem jest obsługa kolekcji plików multimedialnych użytkownika. W iTunes możesz organizować i odtwarzać muzykę i wideo. Pozwala on synchronizować media na urządzeniach iPod, iPhone i Apple TV. Jedną z najważniejszych funkcji jest także obsługa sklepu internetowego iTunes. iTunes 9 działa po polsku i jest nieodzownym programem dla każdego, kto posiada choć jedno urządzenie spod znaku Apple. Nie masz jeszcze najnowszego iTunes 11? Pobierz już teraz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Sklep iTunes jest z pewnością jednym z najważniejszych sklepów muzycznych w internecie czyli źródeł legalnych plików muzycznych i innych multimediów. Czekają tam na ciebie miliony plików od ulubionych wykonawców i tych, których dopiero możesz odkryć. Cennik jest stały – 69 centy, 99 centy lub 1.29 USD za jedną ścieżkę. Program iTunes pozwala przeszukiwać tą ogromną kolekcję, słuchać próbek utworów, znajdywać nowe utwory według popularności. Kiedy iTunes 9 zakończy download albumu masz dostęp do funkcji iTunes LP. iTunes LP jest unikalnym menu albumu, zaprojektowanym w większości przypadków specjalnie dla iTunes przez artystów. W iTunes LP można czytać teksty piosenek, ciekawostki, przeglądać materiały bonusowe, w tym unikalne nagrania wideo. Analogicznie do plików muzycznych iTunes 9 oddaje do pobrania tysiące audiobooków – najpopularniejsze tytuły oraz mnóstwo klasyki.

iTunes Store to także idealne źródło filmów. Tysiące premierowych obrazów można pobierać lub wypożyczać w jakości HD. Jednym kliknięciem możesz przenieść filmy przez iTunes 11 na PC, iPhone, iPod touch lub TV. Specjalnie dla klientów do filmów dołączone są iTunes Extras czyli dodatki, czyli wywiady, trailery, fotosy itp. Po co czekać na premierę ulubionego serialu w polskiej telewizji? iTunes daje dostęp do najnowszych odcinków każdego serialu, bez reklam, o każdej porze dnia i nocy. Na iTunes Store możesz kupić najnowsze lub starsze odcinki serialu w jakości HD. Funkcja Multi-Pass daje dostęp do programów emitowanych codziennie w doskonałej jakości i bez reklam.

Ściągnij z iTunes 11 za darmo ponad 150 tysięcy podcastów od twórców niezależnych oraz koncernów takich jak, HBO, NPR, ESPN, The Onion, CBS Sports i The New York Times. Pogrupowanie w kategorie ułatwia odszukanie ciekawego tematu. Program pozwala odsłuchać podcast i zaprenumerować go, co sprawi, że zawsze będzie on automatycznie ściągany na wybrane urządzenie. Szukasz nowych aplikacji Apple (Apple apps)? Z iTunes 9 pobierzesz każdy najnowszy programik na iPhone i iPod touch. Znajdziesz tam wszystko – od aplikacji biznesowych, edukacyjnych, zdrowotnych, finansowych, po aplikacje społecznościowe i gry. Wiele z tych aplikacji iTunes 9 oferuje za free. iTunes podpowie ci co pobrać bazując na poprzednich wyborach a każdy program można wcześniej przetestować.

Licencja
iTunes 11 full jest oferowany na licencji freeware. Bezpłatny program iTunes 9 to pełna wersja, oddana w ręce użytkowników bez żadnych ograniczeń.

Wymagania systemowe
iTunes 11 działa na Windows 7, Vista i XP (wszytskie32-bit). Aby uruchomić iTunes 11 na XP upewnij się, że masz zainstalowany Service Pack 2 lub nowszy. Aby zainstalować iTunes 11 na Vista lub Windows 7 w wersji 64-bit przejdź tutaj: "support.apple.com/kb/DL925". iTunes 9 na Mac znajdziesz tutaj: "apple.com/iTunes/download/. Nie przygotowano wersji iTunes 9 na Linux. Do poprawnego działania iTunes potrzebny jest QuickTime 7.6.4 (do pobrania z działu Multimedia). Dla iTunes 9 spolszczenie nie jest konieczne – program działa po polsku już w chwili instalacji.

Wymagania sprzętowe
Procesor 1GHz (dla funkcji video HD, iTunes LP i iTunes Extras – 2.0GHz), 512MB RAM (1GB do odtwarzania wideo HD, iTunes LP i iTunes Extras), 200MB wolnego miejsca na dysku, rozdzielczość ekranu 1024x768 (rekomendowana 1280x800 dla iTunes LP i iTunes Extras), DirectX 9.0, karta wideo 32MB RAM, łącze internetowe, dla niektórych funkcji nagrywarka CD/DVD.

Pobierz iTunes 11 – program, który jest centrum rozrywki na najwyższym poziomie.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iTunes 11

dodał: ~Very nice site! , 07.05.2010

Very nice site!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie