Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iTunes 10.5.3

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple Computer Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.12.2010
Data modyfikacji: 20.01.2012
Rozmiar: 66,10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1598

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iTunes 10.5.3

iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać. Jest możliwy download iTunes 10.4.1 w wersji przeznaczonej pod systemy Windows. A czy warto?

Jeśli ktoś chce mieć łatwy i szybki dostęp do olbrzymich zasobów muzycznych i audio, jak najbardziej. Choć w Polsce nie mamy tego sklepu, to jednak iTunes jest po polsku, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemów z nawigacją. Same zakupy to jednak nie koniec użytecznych funkcji programu. Możemy dzięki niemu również odtwarzać muzykę, nagrywać płyty CD czy też konwertować pliki audio. Ponadto download iTunes pl pozwoli na słuchanie radiostacji internetowych oraz dzielenie się plikami z przyjaciółmi.

Można więc powiedzieć, że iTunes to zintegrowane centrum multimedialne – jest tu także opcja odtwarzania filmów i plików wideo. W grudniu 2010 roku ilość możliwych do nabycia dzięki temu sklepowi aplikacji wynosiła ponad 3 miliony, czyli mamy tu tysiące godzin muzyki, podkastów, teledysków czy też audiobooków. Oczywiście za każdy plik trzeba zapłacić, mamy tu jednak dość atrakcyjne ceny. iTunes to dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce legalnie zgromadzić interesujące go utwory, Można nabywać całe albumy, jak też i kupować pojedyncze piosenki.

Jeśli mamy iPhone lub iPada, można używać programu do pobierania muzyki prosto na takie urządzenie. Najnowsza wersja iTunes zawiera szereg poprawek, które czynią używanie go jeszcze przyjemniejszym i ciekawszym.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iTunes 10.5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie