Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grajek MP3 JZK® X1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Studio JZK
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 1,4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 293

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Grajek MP3 JZK® X1

Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania. Program pozwala na odtwarzanie różnego rodzaju plików mp3, znajdujących się zarówno w folderze docelowym, jak i w folderze wybranym przez użytkownika, a także na podstawową konfigurację odtwarzacza, która sprowadza się do wyboru opcji związanych z losową kolejnością odtwarzania lub też automatyczną grą utworów po kolei, zgodnie z ustawioną playlistą. Aplikacja po uruchomieniu może być schowana do dowolnego brzegu ekranu, dzięki czemu nie będzie ona niepotrzebnie zaśmiecać pulpitu, a następnie szybko przywołana przy użyciu dwóch kliknięć myszą.

Oprócz możliwości odtwarzania plików mp3, Grajek bardzo dobrze sprawdza się jako narzędzie do zarządzania utworami, dzięki obsłudze znaczników ID3 w wersji 1 i 2, które pozwalają na edytowanie oraz prezentowanie szczegółowych informacji o wybranym utworze, takich jak np. tytuł, nazwa płyty czy artysty. Program umożliwia również szybkie katalogowanie plików, według różnych parametrów, a także dowolne edytowanie informacji o nich. Kolejną zaletą programu jest możliwość, jego odtwarzania bezpośrednio z przenośnych urządzeń, np. pendrive czy dysków USB. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z jego funkcji, zupełnie za darmo, przez okres 30 dni. 

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • Songbird

  Dostępny za darmo Songbird to odtwarzacz plików multimedialnych

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Grajek MP3 JZK® X1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie