Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grajek MP3 JZK® X1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Studio JZK
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 1,4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 301

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Grajek MP3 JZK® X1

Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania. Program pozwala na odtwarzanie różnego rodzaju plików mp3, znajdujących się zarówno w folderze docelowym, jak i w folderze wybranym przez użytkownika, a także na podstawową konfigurację odtwarzacza, która sprowadza się do wyboru opcji związanych z losową kolejnością odtwarzania lub też automatyczną grą utworów po kolei, zgodnie z ustawioną playlistą. Aplikacja po uruchomieniu może być schowana do dowolnego brzegu ekranu, dzięki czemu nie będzie ona niepotrzebnie zaśmiecać pulpitu, a następnie szybko przywołana przy użyciu dwóch kliknięć myszą.

Oprócz możliwości odtwarzania plików mp3, Grajek bardzo dobrze sprawdza się jako narzędzie do zarządzania utworami, dzięki obsłudze znaczników ID3 w wersji 1 i 2, które pozwalają na edytowanie oraz prezentowanie szczegółowych informacji o wybranym utworze, takich jak np. tytuł, nazwa płyty czy artysty. Program umożliwia również szybkie katalogowanie plików, według różnych parametrów, a także dowolne edytowanie informacji o nich. Kolejną zaletą programu jest możliwość, jego odtwarzania bezpośrednio z przenośnych urządzeń, np. pendrive czy dysków USB. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z jego funkcji, zupełnie za darmo, przez okres 30 dni. 

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Grajek MP3 JZK® X1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie