Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoodPlayer 3.99

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Łukasz Szabelski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.09.2009
Rozmiar: 4,75 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4770

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GoodPlayer 3.99

GoodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju. Oczywiście by móc cieszyć się z pełni jego możliwości należy pobrać osobno kodeki do GoodPlayer, które „uzbrajają” ten program i sprawiają, że radzi on sobie z większością formatów multimedialnych. Najnowszy GoodPlayer 3.9.7 to ciągle bardzo funkcjonalna aplikacja, która dodatkowo wprowadza zmiany, jeszcze bardziej usprawniające jej działanie. Co najważniejsze GoodPlayer 3.9.7 jest freeware i nie trzeba wykładać na niego żadnych pieniędzy, by móc z niego korzystać. Download GoodPlayer 3.9.7 nie zabiera wiele czasu, gdyż aplikacja ta nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Oczywiście GoodPlayer 3.9.7 za free możecie pobrać z naszego serwisu. Ściągnij GoodPlayer 3.97 i przekonaj się o możliwościach tej aplikacji.

Program GoodPlayer 3.9.7 to bardzo funkcjonalne połączenie odtwarzacza filmów, muzyki, plików graficznych, gier w formacie flash, a nawet podstawowych dokumentów tekstowych. Jak widać, dzięki GoodPlayer wszystkie odtwarzacze audio i wideo zainstalowane na naszym komputerze mogą zostać zastąpione przez jeden i do tego bardzo dobry program. GoodPlayer 3.9.7 jest do pobrania z naszej strony. Radzi on sobie z najpopularniejszymi formatami plików wideo, jak np. avi, mpg, mpeg, dat, rm, rmvb, wmv, divix, plikami dźwiękowymi np. mp3, wav, wma, mid, midi, graficznymi np.  gif, jpg, jpeg, jpe, bmp. Program posiada także funkcję odtwarzacza DVD i odczytuje pliki zapisane w formatach vob i ifo. Oczywiście GoodPlayer 3.97 jest po polsku, co jest dużym atutem tej aplikacji. GoodPlayer 3.9.7 pl obsługuje możliwość czytania przez lektora napisów, co jest bardzo popularne w ostatnim czasie, a także posiada sporą liczbę opcji związanych z korekcją wyświetlanego obrazu, dzięki czemu każdy użytkownik ma szanse dostosować go do własnych potrzeb. Programy typu GoodPlayer 3.9.7 bardzo często pozbawione są opcji dostosowania napisów do obrazu i potrzeb oglądającego. GoodPlayer jednak jest jednym z tych który posiada opcję „Inteligentne napisy” pozwalająca na dostosowanie czasu wyświetlania napisów.


Program pozwala także na ustawienie z jaką ilością klatek ma być wyświetlany film, co również się przydaje przy integracji napisów z obrazem. Do programu nie jest potrzebne żadne dodatkowe spolszczenie do GoodPlayer 3.9.7, gdyż wszystko jest zaprezentowane w naszym ojczystym języku. Także wymagania programu nie są za wysokie i nie powinno być problemów z korzystaniem z GoodPlayer 3.9.7 pod Windows 7,  oraz pod wcześniejszymi wersjami tego systemu. GoodPlayer pl to doskonały odtwarzacz, który warto przetestować. GoodPlayer 3.9.7 za darmo możecie znaleźć poniżej. Oczywiście nie jest to żadna wersja GoodPlayer 3.9.7 trial, ale pełna wersja programu. Pobierz GoodPlayer 3.9.7 i sprawdź jak działa ten multimedialny kombajn.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoodPlayer 3.99Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie