Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoodPlayer 3.99

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Łukasz Szabelski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.09.2009
Rozmiar: 4,75 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4768

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GoodPlayer 3.99

GoodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju. Oczywiście by móc cieszyć się z pełni jego możliwości należy pobrać osobno kodeki do GoodPlayer, które „uzbrajają” ten program i sprawiają, że radzi on sobie z większością formatów multimedialnych. Najnowszy GoodPlayer 3.9.7 to ciągle bardzo funkcjonalna aplikacja, która dodatkowo wprowadza zmiany, jeszcze bardziej usprawniające jej działanie. Co najważniejsze GoodPlayer 3.9.7 jest freeware i nie trzeba wykładać na niego żadnych pieniędzy, by móc z niego korzystać. Download GoodPlayer 3.9.7 nie zabiera wiele czasu, gdyż aplikacja ta nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Oczywiście GoodPlayer 3.9.7 za free możecie pobrać z naszego serwisu. Ściągnij GoodPlayer 3.97 i przekonaj się o możliwościach tej aplikacji.

Program GoodPlayer 3.9.7 to bardzo funkcjonalne połączenie odtwarzacza filmów, muzyki, plików graficznych, gier w formacie flash, a nawet podstawowych dokumentów tekstowych. Jak widać, dzięki GoodPlayer wszystkie odtwarzacze audio i wideo zainstalowane na naszym komputerze mogą zostać zastąpione przez jeden i do tego bardzo dobry program. GoodPlayer 3.9.7 jest do pobrania z naszej strony. Radzi on sobie z najpopularniejszymi formatami plików wideo, jak np. avi, mpg, mpeg, dat, rm, rmvb, wmv, divix, plikami dźwiękowymi np. mp3, wav, wma, mid, midi, graficznymi np.  gif, jpg, jpeg, jpe, bmp. Program posiada także funkcję odtwarzacza DVD i odczytuje pliki zapisane w formatach vob i ifo. Oczywiście GoodPlayer 3.97 jest po polsku, co jest dużym atutem tej aplikacji. GoodPlayer 3.9.7 pl obsługuje możliwość czytania przez lektora napisów, co jest bardzo popularne w ostatnim czasie, a także posiada sporą liczbę opcji związanych z korekcją wyświetlanego obrazu, dzięki czemu każdy użytkownik ma szanse dostosować go do własnych potrzeb. Programy typu GoodPlayer 3.9.7 bardzo często pozbawione są opcji dostosowania napisów do obrazu i potrzeb oglądającego. GoodPlayer jednak jest jednym z tych który posiada opcję „Inteligentne napisy” pozwalająca na dostosowanie czasu wyświetlania napisów.


Program pozwala także na ustawienie z jaką ilością klatek ma być wyświetlany film, co również się przydaje przy integracji napisów z obrazem. Do programu nie jest potrzebne żadne dodatkowe spolszczenie do GoodPlayer 3.9.7, gdyż wszystko jest zaprezentowane w naszym ojczystym języku. Także wymagania programu nie są za wysokie i nie powinno być problemów z korzystaniem z GoodPlayer 3.9.7 pod Windows 7,  oraz pod wcześniejszymi wersjami tego systemu. GoodPlayer pl to doskonały odtwarzacz, który warto przetestować. GoodPlayer 3.9.7 za darmo możecie znaleźć poniżej. Oczywiście nie jest to żadna wersja GoodPlayer 3.9.7 trial, ale pełna wersja programu. Pobierz GoodPlayer 3.9.7 i sprawdź jak działa ten multimedialny kombajn.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoodPlayer 3.99Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie