Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GOM Player 2.1.28

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Gretech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2010
Rozmiar: 7.22 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2790

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GOM Player 2.1.28

GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4. Jako że aplikacja zawiera zaimplementowane filtry i kodeki, nie trzeba już żadnych dodatkowo pobierać z sieci.  Mamy tu od razu przygotowanie do odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości z dźwiękiem 5.1 i wsparcie dla strumieni WMV, ASX i ASF.

Pobierz GOM Player i zobacz także inne możliwości. Dzięki tej aplikacji da się oglądać ściągane filmy, można bez problemu odtwarzać również uszkodzone pliki wideo w formacie AVI. Nadto GOM Player 2.1.28 umożliwia oczywiście używania napisów. Obsługiwane formaty to SUB, RT, SRT, SMI. Dodatkowo użytkownik ma wpływ na wielkość liter, czcionkę, kolor i inne elmenty. Jeśli ktoś lubi mieć na pamiątkę zrzuty ekranu, zainteresuje go z pewnością funkcja Burst Capture. Dzięki niej możemy wykonywać zdjęcia automatycznie, zaś ich liczba może sięgnąć 999.

Download GOM Player nie wiąże się z żadnymi wydatkami, jednak trzeba zaznaczyć, że nie można używać jej w celach komercyjnych. To aplikacja darmowa dla użytkowników prywatnych, do stosowania w domu. Nie ma co prawda wydania polskiego, jednak do obsługi wystarczy znajomość angielskiego na poziomie podstawowym. Można także poszukać w sieci spolszczenia. Podobnie jak i GOM Player, także i ono będzie darmowe.  

GOM Player to dobra alternatywa dla popularnych odtwarzaczy. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GOM Player 2.1.28Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie