Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gom Media Player 2.1.9.3754

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Gretech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 5.5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 8298

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gom Media Player 2.1.9.3754

GOM Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych (audio i video), który dzięki swojej funkcjonalność gromadzi coraz większe rzesze zadowolonych użytkowników.

Główne możliwości GOM Media Player to odtwarzanie plików ­­ ­w formatach XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 i wielu innych bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków (GOM Media Player ma je wbudowane) - dla multimediów zakodowanych w innych standardach aplikacja sama automatycznie pobiera brakujące biblioteki - dzięki tej funkcji nie ma potrzeby przechowywania na dysku twardym komputera niepotrzebnych kodeków. Koleją funkcją, która wyróżnia GOM Media od innych programów jest możliwość odtworzenia uszkodzonych bądź niekompletnych plików *.avi. GOM doskonale radzi sobie również ze wszystkimi formatami zapisu napisów potrzebnych do odtwarzania filmów oraz posiada tryb karaoke, odczytuje również pliki typu "playlist" - M3U czy PLS, za jego pomocą można również obejrzeć film DVD. Dodatkowo program oferuje również zaawansowane opcje kontroli obrazu taki jak ­zmiana jasności czy kontrastu.

Reasumując GOM Media Player to wszechstronny i zaawansowany odtwarzacz multimediów posiadający bardzo wiele nowoczesnych funkcji.

­

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gom Media Player 2.1.9.3754Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie