Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gom Media Player 2.1.9.3754

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Gretech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 5.5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 8293

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gom Media Player 2.1.9.3754

GOM Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych (audio i video), który dzięki swojej funkcjonalność gromadzi coraz większe rzesze zadowolonych użytkowników.

Główne możliwości GOM Media Player to odtwarzanie plików ­­ ­w formatach XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 i wielu innych bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków (GOM Media Player ma je wbudowane) - dla multimediów zakodowanych w innych standardach aplikacja sama automatycznie pobiera brakujące biblioteki - dzięki tej funkcji nie ma potrzeby przechowywania na dysku twardym komputera niepotrzebnych kodeków. Koleją funkcją, która wyróżnia GOM Media od innych programów jest możliwość odtworzenia uszkodzonych bądź niekompletnych plików *.avi. GOM doskonale radzi sobie również ze wszystkimi formatami zapisu napisów potrzebnych do odtwarzania filmów oraz posiada tryb karaoke, odczytuje również pliki typu "playlist" - M3U czy PLS, za jego pomocą można również obejrzeć film DVD. Dodatkowo program oferuje również zaawansowane opcje kontroli obrazu taki jak ­zmiana jasności czy kontrastu.

Reasumując GOM Media Player to wszechstronny i zaawansowany odtwarzacz multimediów posiadający bardzo wiele nowoczesnych funkcji.

­

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gom Media Player 2.1.9.3754Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie