Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foobar2000 1.2.2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Autor: Piotr Pawłowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2009
Data modyfikacji: 21.01.2013
Rozmiar: 3,55 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 6775

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Foobar2000 1.2.2

­Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi. Źródłem wysokiej jakości dźwięku jest przetwarzanie danych realizowane jest z dokładnością 64 bitów z konwersją na sygnał 16/24 bitowy wyjściowy z ditherem. Nie ma niestety Foobar2000 w wersji pl. Download Foobar2000 za free – program działa teraz na Windows 7.

Obsługuje następujące rodzaje plików: MP3, MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack, Speex, AU, SND. Możliwe jest rozszerzenie możliwości Foobar2000 wtyczkami (plugin) dostępnymi na stronie oficjalnej programu (www.foobar2000.org). Foobar2000 pozwala na elastyczne dopasowanie wyświetlania playlisty. W dziale 'Components' tej strony znajdziesz wiele użytecznych dodatków do odtwarzacza takich jak wtyczki do tworzenia kopii zapasowych ustawień, obsługi iPoda i iPhone'a, edycji tagów czy rozszerzenia jakość odtwarzanego dźwięku. Jeśli chcesz zmienić wygląd Foobar2000 pobierz skórki (skins) stworzone specjalnie dla Foobar2000.

Foobar2000 posiada współpracę z mediami strumieniowymi oraz pozwala ujednolicić głośność utworów (funkcja Replay Gain). Foobar2000 ma opcje nagrywania płyt CD oraz konwersji formatów. Dźwięk można odtwarzać poprzez WaveOut, DirectSound, DirectSound 2 i Kernel Streaming. Odtwarzacz może wznowić odtwarzanie w miejscu gdzie zostało przerwane. Dostępne efekty DSP to mono-stereo, crossfeed, equalizer, preamp, resampler, surround. W Foobar2000 można dowolnie ustawiać skróty klawiszowe. Odtwarzacz posiada 6dB hard limiter (kompresor zapobiegający przesterowaniom dźwięku) oraz współpracę z internetową bazą danych FreeDB. W programie można odtworzyć utwory ze skompresowanych plików typu 7-ZIP, RAR i ZIP.

Najnowszy Foobar2000 znajdziemy obsługę strumieni audio Windows Media i RTSP. Posiadacze klawiatur multimedialnych ucieszą się z lepszej możliwości obsługi programu poprzez klawiaturę. Jedynym z graficznych urozmaiceń w programie jest możliwość wyświetlania okładek płyt w oknie programu. Funkcja ta w najnowszym Foobar2000 została ulepszona. W nowym Foobar2000 znajdziemy ulepszone menu kontekstowe oraz menu ustawień oraz usprawniony proces nagrywania płyt CD. W czasie instalacji Foobar2000 wybierając opcję 'portable' nie będziesz mieć możliwości kojarzenia typów plików z odtwarzaczem ze względu na brak obsługi zmian w rejestrze.

Licencja

Foobar2000 dostępny jest za darmo na licencji freeware. Także dodatki do Foobar2000 (plugins) dostępne są całkowicie bezpłatnie.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest Foobar2000 to Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2003 oraz Windows Server 2008. Oficjalnie potwierdzono zgodność Foobar2000 1.0 z Windows 7. Nie ma wersji Foobar2000 1.0 na Linux. Mimo swojsko brzmiącego nazwiska autora, Foobar2000  w wersji pl nie jest dostępny. Niestety, nie jest również dostępne dla Foobar2000 osobne spolszczenie.

Uwaga!

Istnieje program o nazwie FooBar, który nie ma nic wspólnego z odtwarzaczem Foobar2000. Wpisując błędnie nazwę odtwarzacza w wyszukiwarce jako Foobar200, Foobar 2000, Fobar2000 istnieje możliwość natknięcia się na inne programy.

Jeśli programy, których używałeś dotychczas nie spełniały twoich oczekiwań, wypróbuj Foobar2000. Pobierz teraz i usłysz różnice. Oprócz Foobar2000 do pobrania z naszego działu są najnowsze wersje odtwarzaczy plików multimedialnych.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foobar2000 1.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie