Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Movie Player

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Eolsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.09.2009
Rozmiar: 520 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5678

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flash Movie Player

Flash Movie Player to program służący do odtwarzania plików ShockWave Flash (SWF). Pliki te to animacje oparte na wtyczce Macromedia Flash Player. Oprócz funkcji występujących w Macromedia Flash Player, program ten posiada kilka unikalnych funkcji takich jak: przewijanie animacji, zaawansowany tryb pełnoekranowy, rozbudowana funkcja playlisty, zintegrowanie z pamięcią podręczną przeglądarki oraz wsparcie projektorów EXE. Flash Movie Player działa w wersji pl. Do uzyskania polskiej wersji językowej nie jest wymagane dla Flash Movie Player osobne spolszczenie do instalacji w programie. Flash Movie Player dostępny jest za darmo na licencji freeware.

Flash Movie Player to odtwarzacz multimedialny, który pozwala przesuwać, pauzować filmy, animacje i gry flash stworzone w formacie SWF. Takie same czynności można przeprowadzać na  plikach projektorów EXE (wersje 4 do 7). Flash Movie Player, najnowszy z rodziny programów firmy Eolsoft, umożliwia konwersję pliku flash w formacie EXE do formatu SWF. Flash Movie Player za free obsługuje listy odtwarzania, które mogą być w pełni edytowane. Oglądając pliki wideo w Flash Movie Player można przełączyć odtwarzacz do trybu pełnoekranowego. Dodatkowo w trybie pełnoekranowym nadal można obsługiwać film przy pomocy automatycznie pojawiającego się i znikającego paska narzędzi.

Flash Movie Player można używać jak wygaszacza ekranu – specjalna funkcja pozwala ustawić program tak, aby odtwarzał wybrane pliki, kiedy komputer nie jest używany. Programem Flash Movie Player można także sterować przy pomocy skrótów klawiszowych. Jednym z najbardziej użytecznych skrótów jest Alt+E, który sprawia, że otwiera się okno playlisty, w którym można zapamiętywać pliki i w przyszłości mieć błyskawiczny dostęp do całych zasobów animacji flash na PC. Odtwarzacz potrafi przechwytywać animacje SWF pojawiające się w pamięci podręcznej przeglądarek internetowych (IE, Firefox, Opera) i dodawać je do listy odtwarzanych utworów. Zdecyduje się na Flash Movie Player i ściągnij go z naszej strony.

Flash Movie Player, jak inne programy do odtwarzania flash, posiada funkcję zoom, ustawienia jakości i rozmiarów obrazu, powtarzanie. Program pozwala na przechwycenie klatki filmu i zapisanie jej w pliku graficznym o rozszerzeniu BMP lub JPG. Flash Movie Player posiada funkcję Przeciągnij i Upuść (Drag and drop). Flash Movie Player posiada trzydzieści osiem wersji językowych: angielski, arabski, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski, galicyjski, grecki, hebrajski, hiszpański, holenderski, japoński, kataloński, koreański, litewski, łotewski, malajski, niemiecki, norweski, perski, portugalski, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, urdu, walencki, węgierki, wietnamski, włoski. Oczywiście Flash Movie Player działa także po polsku. Flash Movie Player to szybki download, darmowa instalacja i unikalne funkcje.

Wymagania systemowe
Flash Movie Player posiada pełna kompatybilność z następującymi systemami operacyjnymi: Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000 i Windows XP. Według informacji producenta na razie Flash Movie Player w Windows 7 nie są kompatybilne.

Licencja
Licenja, na jakiej rozpowszechniany jest Flash Movie Player to freeware. Flash Movie Player można pobrać i używać całkowicie za darmo, bez ograniczeń. Flash Movie Player nie jest trial. Flash Movie Player jest całkowicie darmowy – nie są wbudowane w nim żadne reklamy ani nie ukazują się denerwujące powiadomienia.

Jeśli potrzebujesz odtwarzacza animacji flash nie potrzebujesz więcej szukać, wybierz Flash Movie Player i pobierz go z naszego serwisu. Zapraszamy do naszego działu Multimedia, gdzie oprócz Flash Movie Player do pobrania czekają dziesiątki darmowych programów.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Movie PlayerAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie