Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FFDShow 2010

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: ffdshow
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6018

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FFDShow 2010

Jeśli napotkasz problemy z odtwarzaniem wideo, w filmie brak jest dźwięku lub wizji albo obraz jest niedoskonałej jakości, dobrze trafiłeś. Powód jest prosty – najprawdopodobniej nie są zainstalowane na twym komputerze odpowiednie kodeki video lub audio. FFDShow 2010 to doskonały dekoder multimedialny obsługujący pliki audio i video, w formacie H.264, MPEG-4, MPEG-2, H.263, VP3, VP6, Theora, MJPEG, SVQ3, MP3, AC3, DTS, E-AC3, AAC, and Vorbis. FFDShow jest nadzwyczaj szybki i prosty w obsłudze. Wykorzystuje on biblioteki libavcodec, XviD oraz inne biblioteki open source. Program FFDshow to kodeki do pobrania całkowicie za darmo.

Od momentu pojawienia się w roku 2002, FFDshow oferuje darmowe kodeki jako alternatywę dla popularnych kodeków Dvix. FFDShow 2010 za free wyposażony jest w zestaw filtrów oraz umożliwia konfigurację ścieżki dźwiękowej poprzez, na przykład, dodawanie efektów specjalnych - equalizer, dekoder czy Dolby. FFDShow 2010 to szybki download a zainstalowanie go na komputerze gwarantuje odtworzenie każdego pliku multimedialnego. Ściągnij FFDShow 2010,  darmowy zestaw audio i video codec.

Darmowy FFDshow wyposażony jest w bogaty zestaw filtrów postprocessingujących. Jeśli kodeki do odtwarzania filmów nie są pobierane automatycznie przez twój odtwarzacz, wybierz FFDShow 2010. Pobierz te kodeki, a download innych pakietów nie będzie  konieczny. Nie ma większego znaczenia, że FFDShow 2010 nie jest po polsku. Jeśli nie będziesz używać zaawansowanych opcji, jego obecność w systemie jest niezauważalna.

Wspomniane opcje zaawansowane dają spore możliwości konfiguracji programu i wybierania poszczególnych, potrzebnych w bieżącym momencie, elementów. W FFDShow można usunąć przeplot, zmienić rozdzielczość, usunąć czarne paski, skonfigurować napisy, usunąć szumy czy inne zakłócenia obrazu. FFDShow gwarantuje najnowsze kodeki do filmów, i muzyki. FFDShow pomoże ci odtworzyć każdy plik multimedialny bez problemów. Śmiało można powiedzieć, że nie da się używać komputera bez FFDShow 2010 a są one do pobrania za darmo.

Najnowszy FFDShow 2010 beta dobrze sprawdza się on na starszym sprzęcie, gdzie mogą wystąpić problemy z płynnym odtwarzaniem filmów. Program pozwala komputerowi obsłużyć nawet starsze formaty DivX 3.x i 4.x. FFDShow posiada bardzo dobry algorytm odpowiadający za obróbkę obrazu. Dzięki FFDShow obraz staje się nadzwyczaj wyraźny. Przetestuj FFDShow 2010, ściągnij z naszego serwisu i usprawnij odtwarzanie multimediów.

Licencja
FFDShow 2010 to freeware. Decydując się na te kodeki video i ich download nie zapłacisz ani grosza za oryginalną wersję programu.

Wymagania systemowe
Program FFDShow jest kompatybilny z większością systemów Microsoft – FFDShow działa na XP, 95, 98, 2000, Me. Nie ma problemów z uruchomieniem pakietu FFDShow 2010 na Windows Vista. Dodano oczywiście współpracę FFDShow 2010 Windows 7. Nie stworzono FFDShow 2010 na platformę Linux. Nie ma FFDShow 2010 w wersji pl. Nie jest dostępne dla FFDShow 2010 spolszczenie, jednak, jak wspomniano powyżej, nie jest to problemem jeśli nie chcesz używać zaawansowanych możliwości programu.

Zwracamy uwagę na poprawną pisownię programu. Błędna pisownia (FFD show, FDDshow, FFshow, FDD show, FFFDshow, FFDsow) wydłuża czas szukania oryginalnego oprogramowania.

Kiedy pobierzesz FFDShow 2010, wybierz player z naszego działu multimedia i ciesz się najwyższą jakością odbioru.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FFDShow 2010

dodał: ~MATEUSZ GAWĘCKI , 04.03.2010

ZAROBISTY WINDOŁS

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie