Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVD X Player Standard 5.3.4.0

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: DVD X Studios
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.03.2010
Rozmiar: 20.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 2898

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVD X Player Standard 5.3.4.0

DVD X Player to odtwarzacz filmów z wyjątkowymi właściwościami. Jest to pierwszy program umożliwiający oglądanie filmów bez ograniczeń „region code”. Dzięki DVD X Player można oglądać filmy wyprodukowane dla dowolnego regionu, od 1 do 6. DVD X Player po polsku nie jest dostępny, jednak obsługa jest na tyle intuicyjna i podobna do większości odtwarzaczy, że poradzi sobie z nią nawet początkujący użytkownik. DVD X Player za darmo możesz wypróbować już teraz.

DVD X Player współpracuje z DVD, VCD, CD, DivX, XviD, MPEG-4, QuickTime,  Real, MacroMedia Flash. Pozwala nagrywać pliki dla odtwarzaczy Apple iPod Video, iPhone, Sony PSP, Zune, BlackBerry, Zen, Smart Phone, PMP i innych. Wspiera Dolby Digital 5.1(AC-3), Digital Theater System (DTS), Dolby Surround, kodowanie wielokanałowe do 7.1 kanałów. W czasie odtwarzania plików audio, DVD X Player wyświetla atrakcyjne wizualizacje. Funkcja Desktop Video pozwala równocześnie oglądać wideo i robić inne rzeczy na komputerze.

W tym miejscu ściągniesz DVD X Player 5.3.4.0 w wersji  Standard. DVD X Player do pobrania jest także w wersji Pro. Wersja Pro umożliwia nieograniczoną czasowo konwersję DVD na format MPEG2 i MP3, funkcję Smart Stretch (rozciąganie obrazu do 16:9, dekoder DTS i obsługę dźwięku przestrzennego 6.1 i 7.1.

Licencja
DVD X Player za free można używać na licencji trial. Oznacza to, w tym przypadku, że 14 dni od chwili instalacji należy wykupić klucz licencyjny aby nadal używać DVD X Player. Cena DVD X Player Standard 5.3.4.0 to 49.95 USD a wersji Pro, 65.95 USD, w sklepie oficjalnym producenta: "http://www.dvd-x-player.com/buy.html"

Wymagania systemowe
DVD X Player Standard 5.3.4.0 działa na: Windows 98, 98SE, ME, Windows NT, 2000, 2003, XP,  Vista oraz Windows 7. Producent nie udostępnia DVD X Player w wersji pl. Nie ma także dla DVD X Player pliku spolszczenie.

Wymagania sprzętowe
DVD X Player Standard 5.3.4.0 obsługuje wszystkie napędy DVD z wyjątkiem: Matshita, Sony z serii VAIO oraz Toshiba z serii Satellite.

Uwaga! DVD X Player jest czasem nazywany DVD Movie X Player. Jest to nazwa błędna i utrudnia odnalezienie oryginalnego oprogramowania.

Sprawdź DVD X Player – pobierz za darmo. Oprócz DVD X Player, filmy możesz oglądać na innych, również darmowych odtwarzaczach, znajdziesz je w dziale odtwarzacze audio-i video


Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVD X Player Standard 5.3.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie