Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX Plus 8.2.1 Build 1.8.5.26

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: DivX, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.03.2010
Data modyfikacji: 12.01.2012
Rozmiar: 0,88 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1948

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX Plus 8.2.1 Build 1.8.5.26

DivX Plus 8.2.1 to pakiet narzędzi niezbędnych do odtwarzania filmów w różnych formatach. W skład pakietu wchodzą: DivX Plus Codec Pack, DivX Plus Converter, DivX Plus Player oraz DivX Plus Web Player. Niestety, DivX Plus po polsku nie jest dostępny ale przyjazny interfejs i łatwość obsługi zachęcają do wypróbowania programu. Dostępna tu wersja DivX Plus to full version, bez żadnych ograniczeń. Pełna wersja pakietu pozwala na doskonałą jakość konwersji plików i odtwarzania wideo w odtwarzaczu oraz online.

DivX Plus Player 8.2.1 pozwala odtwarzać pliki wideo w doskonałej jakości. Obsługiwane formaty to: DivX, AVI, MKV, MP4, Xvid, WMV i MOV. Przy pomocy funkcji „DivX To Go” można przygotować pliki tak, aby były kompatybilne z każdym odtwarzaczem obsługującym format DivxX, np. odtwarzaczem DVD, Blu-ray, telefonie komórkowym lub konsolą PlayStation 3. Po przeprowadzonym formatowaniu ustawienia są zapamiętywane, więc każdy następny plik można przygotować w mgnieniu oka. DivX Player obsługuje wysoce wydajny format MKV, w tym wielokrotne napisy i ścieżki audio (maksymalnie 8), płynne przewijanie od przody i do tyłu, oraz automatycznie generujące się rozdziały. Player posiada funkcję Library Manager, która pozwala organizować kolekcję filmów i tworzyć playlisty. Funkcja VOD nie tylko pozwala oglądać filmy na żądanie ale także zarządzać ich pobieraniem.

DivX Plus Web Player służy do oglądania filmów w przeglądarce internetowej. Filmy online można oglądać w formatach DivX, AVI i MKV, także w trybie pełnoekranowym bez utraty jakości. Web Player posiada doskonałe funkcje obsługi formatu MKV – wielokanałowe ścieżki dźwiękowe, napisy czy dźwięk AAC 5.1. Kiedy program DivX Plus zakończy download strumienia wideo, istnieje możliwość zapisania go na dysku (jeśli zezwala na to licencja nadawcy).  DivX Plus Converter pozwala szybko konwertować pliki wideo do formatów DivX i MKV (w tym high definition). Obsługiwane formaty wejściowe to: MPEG-4 i H.264. Pamiętaj o poprawnej pisowni nazwy programu. Błędna pisownia (divix, dvx, dvix) nie ułatwia odnalezienia oryginalnej wersji oprogramowania.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest DivX Plus to freeware. Podobny do DivX Plus program trial to DivX Pro tego samego producenta.

DivX Pro
W cenie 19,99 USD można kupić wersję pakietu DivX o rozszerzonych możliwościach – DivX Pro. Główną cechą różniącą wersję Pro od Plus jest rozszerzona możliwość edycji i łączenia plików wideo. Converter umożliwia zapis plików w formacie AVI. Istnieje możliwość pobrania wersji Pro na szesnastodniowej licencji trial. Zanim kupisz, wypróbuj DivX Plus – pobierz za darmo.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows, na jakich działa DivX Plus: XP i Vista. Nie będzie problemu z uruchomieniem DivX Plus na Windows 7. DivX Plus obsługuje Mac OSX 10.4, 10.5, 10.6. Nie podano informacji na temat kompatybilności DivX Plus z Linux.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • Songbird

  Dostępny za darmo Songbird to odtwarzacz plików multimedialnych

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX Plus 8.2.1 Build 1.8.5.26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie