Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX Plus 8.2.1 Build 1.8.5.26

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: DivX, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.03.2010
Data modyfikacji: 12.01.2012
Rozmiar: 0,88 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1950

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX Plus 8.2.1 Build 1.8.5.26

DivX Plus 8.2.1 to pakiet narzędzi niezbędnych do odtwarzania filmów w różnych formatach. W skład pakietu wchodzą: DivX Plus Codec Pack, DivX Plus Converter, DivX Plus Player oraz DivX Plus Web Player. Niestety, DivX Plus po polsku nie jest dostępny ale przyjazny interfejs i łatwość obsługi zachęcają do wypróbowania programu. Dostępna tu wersja DivX Plus to full version, bez żadnych ograniczeń. Pełna wersja pakietu pozwala na doskonałą jakość konwersji plików i odtwarzania wideo w odtwarzaczu oraz online.

DivX Plus Player 8.2.1 pozwala odtwarzać pliki wideo w doskonałej jakości. Obsługiwane formaty to: DivX, AVI, MKV, MP4, Xvid, WMV i MOV. Przy pomocy funkcji „DivX To Go” można przygotować pliki tak, aby były kompatybilne z każdym odtwarzaczem obsługującym format DivxX, np. odtwarzaczem DVD, Blu-ray, telefonie komórkowym lub konsolą PlayStation 3. Po przeprowadzonym formatowaniu ustawienia są zapamiętywane, więc każdy następny plik można przygotować w mgnieniu oka. DivX Player obsługuje wysoce wydajny format MKV, w tym wielokrotne napisy i ścieżki audio (maksymalnie 8), płynne przewijanie od przody i do tyłu, oraz automatycznie generujące się rozdziały. Player posiada funkcję Library Manager, która pozwala organizować kolekcję filmów i tworzyć playlisty. Funkcja VOD nie tylko pozwala oglądać filmy na żądanie ale także zarządzać ich pobieraniem.

DivX Plus Web Player służy do oglądania filmów w przeglądarce internetowej. Filmy online można oglądać w formatach DivX, AVI i MKV, także w trybie pełnoekranowym bez utraty jakości. Web Player posiada doskonałe funkcje obsługi formatu MKV – wielokanałowe ścieżki dźwiękowe, napisy czy dźwięk AAC 5.1. Kiedy program DivX Plus zakończy download strumienia wideo, istnieje możliwość zapisania go na dysku (jeśli zezwala na to licencja nadawcy).  DivX Plus Converter pozwala szybko konwertować pliki wideo do formatów DivX i MKV (w tym high definition). Obsługiwane formaty wejściowe to: MPEG-4 i H.264. Pamiętaj o poprawnej pisowni nazwy programu. Błędna pisownia (divix, dvx, dvix) nie ułatwia odnalezienia oryginalnej wersji oprogramowania.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest DivX Plus to freeware. Podobny do DivX Plus program trial to DivX Pro tego samego producenta.

DivX Pro
W cenie 19,99 USD można kupić wersję pakietu DivX o rozszerzonych możliwościach – DivX Pro. Główną cechą różniącą wersję Pro od Plus jest rozszerzona możliwość edycji i łączenia plików wideo. Converter umożliwia zapis plików w formacie AVI. Istnieje możliwość pobrania wersji Pro na szesnastodniowej licencji trial. Zanim kupisz, wypróbuj DivX Plus – pobierz za darmo.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows, na jakich działa DivX Plus: XP i Vista. Nie będzie problemu z uruchomieniem DivX Plus na Windows 7. DivX Plus obsługuje Mac OSX 10.4, 10.5, 10.6. Nie podano informacji na temat kompatybilności DivX Plus z Linux.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX Plus 8.2.1 Build 1.8.5.26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie