Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlazeDVD 6.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: BlazeVideo Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Data modyfikacji: 01.10.2012
Rozmiar: 21.8 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 427

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BlazeDVD 6.1

Dostępny za darmo BlazeDVD to aplikacja przeznaczona głównie do oglądania filmów na DVD, a także plików wideo. Prócz tego posiada jeszcze kilka innych, użytecznych funkcji, jak na przykład możliwości wykonywania zrzutów ekranu. Chcesz przekonać się o wszystkich możliwościach programu? Pobierz BlazeDVD i sprawdź je samemu. Nie kosztuje to ani grosza.

Warto zauważyć, że program obsługuje rozdzielczości 1080p, a także pozwala na odtwarzanie napisów. Kolejną użyteczną opcją jest możliwość zapisania na twardy dysk wybranego fragmentu danego klipu wideo czy też filmu. BlazeDVD 6.1 Standard pozwoli Ci więc nie tylko na odtwarzanie filmów, ale i wycinanie z nich najlepszych momentów. Nie bez znaczenia jest fakt, że aplikacja zarządza również energią, co przyda się podczas wykorzystywania jej na laptopach. Możesz ustalić w  konfiguracji minimalny poziom naładowania baterii, przy którym będzie możliwość odtwarzania filmu.

Niestety, nie ma wydania BlazeDVD Standard 6.0 pl. Jeśli jednak brak polskiej wersji językowej nie przeszkadza Ci, wykonaj download BlazeDVD i używaj bez ograniczeń. Jeśli jednak wolałbyś mieć BlazeDVD po polsku, musisz poszukać w sieci, czy istnieje spolszczenie do tej aplikacji, które zmieniłoby ją w pl.

Jak dotąd nie zaobserwowano kłopotów z działaniem aplikacji na Windowsach. Możesz więc spokojnie uruchomić BlazeDVD na Windows 7, XP i Vista. Niestety, nic o tym nie wiadomo, aby ukazała się edycja BlazeDVD na Linux czy Mac. Jednak posiadacze tych systemów operacyjnych znajdą wiele tego typu aplikacji pod swoje potrzeby na osobnych stronach naszego portalu. A jeśli masz któryś z wymienionych Windowsów, nie wahaj się, tylko pobierz BlazeDVD właśnie z tej strony!

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlazeDVD 6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie