Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlazeDVD 6.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: BlazeVideo Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Data modyfikacji: 01.10.2012
Rozmiar: 21.8 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 421

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BlazeDVD 6.1

Dostępny za darmo BlazeDVD to aplikacja przeznaczona głównie do oglądania filmów na DVD, a także plików wideo. Prócz tego posiada jeszcze kilka innych, użytecznych funkcji, jak na przykład możliwości wykonywania zrzutów ekranu. Chcesz przekonać się o wszystkich możliwościach programu? Pobierz BlazeDVD i sprawdź je samemu. Nie kosztuje to ani grosza.

Warto zauważyć, że program obsługuje rozdzielczości 1080p, a także pozwala na odtwarzanie napisów. Kolejną użyteczną opcją jest możliwość zapisania na twardy dysk wybranego fragmentu danego klipu wideo czy też filmu. BlazeDVD 6.1 Standard pozwoli Ci więc nie tylko na odtwarzanie filmów, ale i wycinanie z nich najlepszych momentów. Nie bez znaczenia jest fakt, że aplikacja zarządza również energią, co przyda się podczas wykorzystywania jej na laptopach. Możesz ustalić w  konfiguracji minimalny poziom naładowania baterii, przy którym będzie możliwość odtwarzania filmu.

Niestety, nie ma wydania BlazeDVD Standard 6.0 pl. Jeśli jednak brak polskiej wersji językowej nie przeszkadza Ci, wykonaj download BlazeDVD i używaj bez ograniczeń. Jeśli jednak wolałbyś mieć BlazeDVD po polsku, musisz poszukać w sieci, czy istnieje spolszczenie do tej aplikacji, które zmieniłoby ją w pl.

Jak dotąd nie zaobserwowano kłopotów z działaniem aplikacji na Windowsach. Możesz więc spokojnie uruchomić BlazeDVD na Windows 7, XP i Vista. Niestety, nic o tym nie wiadomo, aby ukazała się edycja BlazeDVD na Linux czy Mac. Jednak posiadacze tych systemów operacyjnych znajdą wiele tego typu aplikacji pod swoje potrzeby na osobnych stronach naszego portalu. A jeśli masz któryś z wymienionych Windowsów, nie wahaj się, tylko pobierz BlazeDVD właśnie z tej strony!

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlazeDVD 6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie