Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BESTplayer 2.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Karol Winnicki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 15765

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BESTplayer 2.1

Program BEST Player jest dostępnym za darmo odtwarzaczem filmów, który w przeszłości miał wielu fanów na całym świecie. Podstawową funkcją jaką oferuje program BESTplayer jest odtwarzanie multimediów: (player filmów), muzyki czy radia internetowego. Player bez najmniejszego problemu odtwarza filmy w formacie mpeg, avi, divx, xvid. BESTplayer działa z Windows Vista jak i ze starszym wersjami Windows.  

Najnowszy BESTplayer ukazał się po siedmiu latach od ostatniej aktualizacji i znów wraca do gry jeśli chodzi o odtwarzacze multimedialne. Główną zaletą tego programu jest niewielki rozmiar oraz prostota użytkowania. Cała instalka to jeden plik, który zajmuje w przybliżeniu 1MB. Nowy BESTplayer ściąga automatycznie napisy, gdyż ma wewnętrznie wbudowaną funkcje rozpoznawania odtwarzanego filmu. Program może także pobierać okładki oraz podstawowe informacje o oglądanych filmach.

Oczywiście BESTplayer wymaga odpowiednich kodeków, które  za darmo można pobrać z sieci by móc oglądać filmy zapisane w różnych formatach. Program nie wymaga instalacji przez co można go uruchomić np. z pendrive lub płyty CD co jest bardzo przydatne zwłaszcza, gdy nie mamy dostępu do możliwości instalowania programu na komputerze.

BESTplayer niestety nie umożliwia zmiany skórek, przez co program trochę traci np. do konkurencyjnego ALLPlayer. Jednak warto w tym miejscu przypomnieć, że wesja 1.0 jako pierwszy program tego typu w Polsce posiadała możliwość wyświetlania transparentnych napisów. BESTplayer to program w pełni freeware, jego prostota oraz ciekawa historia powodują, że może on na nowo podbić serca ludzi, dlatego też warto pobrać BESTplayer i przekonać się na własnej skórze o jego funkcjach. 

Download najnowszej wersji BESTplayer dostępny w naszym serwisie.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BESTplayer 2.1

dodał: ~Mexikano , 17.01.2012

Proram kompletnie nie przydatny do odtwarzania Połowa filmów nie działa ale to nie tylko moja opinia!

dodał: ~blaszak_31 , 07.11.2009

Twój komentarzprogram jese ok!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie