Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bestplayer 2.04

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Karol Winnicki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2008
Rozmiar: 0.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 10332

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bestplayer 2.04

­­

Bestplayer jest to najbardziej rekomendowany odtwarzacz filmów. Podstawową funkcją jaką oferuje program bestplayer jest odtwarzanie multimediów: (player filmów), muzyki czy radia internetowego. Player bez najmniejszego problemu odtwarza filmy w formacie mpeg, avi, divx, xvid. Działa pod wszystkimi systemami, program bestplayer na Vista, XP.

Główną zaletą jaką ma program bestplayer jest jego niewielki rozmiar. Cała instalka bestplayer to jeden plik, który zajmuje w przybliżeniu 1MB. Sam autor Karol Winnicki wymienia podstawowe zalety jego programu. Program Bestplayer jest do pobrania całkowicie darmowy. Napisy do filmów bestplayer ściąga automatycznie, ponieważ ma wbudowaną funkcję rozpoznawania odtwarzanego tytułu. Pokazuję okładkę danego filmu i z bazy napisów ściąga odpowiednie spolszczenie.

Bestplayer po uruchomieniu sam automatycznie ściąga aktualizację i pobiera - download - najnowszy Bestplayer 2. Aktualizacja jest dołączana automatycznie i nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych działań.

Program bestplayer posiada bardzo rozbudowane funkcje. Pobieranie napisów do filmu w bestplayer działa bez najmniejszego zarzutu. Wyszukuje on odpowiednie napisy do filmu i mamy możliwość wybrania odpowiedniego tłumaczenia. Oczywiście sam program pozwala nam na odczytywanie pliku z napisami z dysku. Jedną z ważnych funkcji cenionych przez użytkowników Bestplayer jest możliwość czytania napisów przez lektora. Czytanie napisów przez lektora w Bestplayer jest możliwe poprzez zewnętrzny program – Expressivo. Aby usłyszeć głos lektora w Bestplayer wystarczy pobrać (download) Expressivo, zainstalować go i uruchomić. Następnie w opcjach Bestplayer zaznaczyć opcję „włącz głoś lektora”. Oba programy będą się ze sobą umiejętnie komunikować i zyskamy możliwość lektora do napisów filmu.

Skórki do Bestplayer nie istnieją. Autor Karol Winnicki założył, że stworzy na tyle schludny player filmów, że nie będą potrzebne obciążające pamięć skórki. Player filmów i muzyki jakim jest Bestplayer charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, stabilnością pracy oraz doskonałą ergonomią.

W dodatku Bestplayer jest całkowicie za darmo - darmowy (free download).

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • Songbird

  Dostępny za darmo Songbird to odtwarzacz plików multimedialnych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bestplayer 2.04Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie