Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Banshee 2.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Aaron Bockover
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.04.2010
Rozmiar: 21,7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 434

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Banshee 2.1

Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows. Najnowszy  Banshee 1.6 to już kolejna edycja tego programu, która została wydana pod koniec marca 2010 roku, a która wprowadza masę poprawek w porównaniu do wcześniejszej wersji. Oprócz edycji Banshee 1.6 na MAC, istnieje również jego odpowiednia wersja przeznaczona do działania na różnych dystrybucjach Linux, gdzie Banshee 1.6 cieszy się również dużym powodzeniem. I nie ma tak naprawdę znaczenia czy korzystamy z mandriva czy debian gdyż Banshee 1.6 jest z nimi w pełni kompatybilny. Bardzo dużą zaletą tej aplikacji jest jej licencja X11, która pozwala na dowolne rozpowszechnianie, modyfikowanie programu, tak więc Banshee jest za darmo. Jeśli chodzi o funkcje Banshee 1.6 dla MAC to wszystko zależy od zainstalowanych pluginów, które mogą znacznie poszerzyć podstawowe funkcje tego odtwarzacza multimediów. Jeśli więc szukasz zaawansowanego narzędzia do oglądania np. filmów to darmowy Banshee 1.6 na MAC jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Skorzystaj już teraz i pobierz Banshee 1.6 by świat multimediów mógł stanąć przed Tobą otworem.

Do podstawowych funkcji Banshee na MAC należy odczytywanie plików muzycznych, zapisanych w takich formatach jak Mp3, Ogg Vorbis czy FLAG, a także plików video. Poza tym aplikacja ta jest w pełni przystosowana do obsługi i synchronizacji z przenośnymi odtwarzaczami, a także z iPod. Za jej pomocą możliwe jest organizowanie playlist, a także integracja z Last.fm, do czego potrzebny jest niezbędny plugin do Banshee 1.6. Dzięki licznym testom i uwagom użytkowników, udało się wyeliminować kilka błędów pojawiających się w beta Banshee 1.6. Szkoda tylko, że nie zdecydowano się na wydanie specjalnej wersji programu, uwzględniającej spolszczenie Banshee, które mogłoby znacznie ułatwić obsługę tego programu osobom nieznającym języka angielskiego. Banshee 1.6 pl mogłoby pomóc w opanowaniu dość skomplikowanego interfejsu programu, ale być może już kolejna edycja Banshee 1.6 będzie po polsku.

Jeśli chodzi o zmiany w najnowszej edycji programu, to umożliwia on m.in. pobieranie tekstów przesłuchiwanych utworów muzycznych, automatyczne generowanie list odtwarzania, a także nowe narzędzie budzika. Banshee 1.6 na MAC z roku na rok staje się coraz bardziej dopracowaną aplikacją. Program ten jest dedykowany tylko i wyłącznie dla MAC i Linux, dlatego nie ma Banshee 1.6 na Windows 7. Jeżeli tylko chcesz obejrzeć jakiś film na swoim sprzęcie, ale nie wiesz z jakiego programu skorzystać to pobierz Banshee 1.6 za free i sprawdź możliwości tej aplikacji.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Banshee 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie