Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVS Media Player 4.1.4.77

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 82.7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1065

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVS Media Player 4.1.4.77

AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet  materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

Aplikacja posiada też wsparcie dla wielu rodzajów napisów wykorzystywanych w filmach. Dość interesującą cechą tego programu jest możliwość odtwarzania plików wideo pochodzących z różnych źródeł. Dzięki temu sprawdzi się dobrze zarówno podczas oglądania filmów zapisanych na dysku twardym jak i materiałów transmitowanych strumieniowo w sieci. Wsparcie dla wielu formatów dźwięku przestrzennego sprawi, że oglądanie filmu dostarczy niezapomnianych wrażeń Program umożliwia także słuchanie muzyki i tworzenie playlist zawierających nasze ulubione utwory. Przy jego pomocy bez problemy możemy przeglądać też nasze zdjęcia.

Aplikację wyróżnia też niezwykle przejrzysty interfejs. Wraz z polską wersją językową sprawia on, że korzystanie z programu jest niezwykle proste nawet dla początkującego użytkownika. Jest to więc program oferujący kompleksowe wsparcie dla plików multimedialnych zgromadzonych na naszych komputerach.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVS Media Player 4.1.4.77Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie