Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AviTricks Video Editor Classic 3.10

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Bobyte Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 1.7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 2205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AviTricks Video Editor Classic 3.10

AviTricks to nieliniowy edytor pliów video (*.avi) z bieżącym podglądem wprowadzanych zmian.

AviTricks pozwala na dowolne cięcie plików i łączenie ich elementów dodatkowo oferując bogaty zestaw efektów, których możemy używać osobno bądź łączyć je ze sobą np. efekt koloru sepii, lustrzanego odbicia etc. Edycję możemy kontrolować poprzez bieżący podgląd, oś czasu lub też drzewkowy wykres zastosowanych efektów. Precyzyjne zarządzanie edytowanym projektem pozwala na wprowadzanie bardzo dużej liczby efektów, filtrów etc.

Program pozwala na osobną edycję ścieżek audio i video. AviTricks posiada również opcję podziału dużego pliku na mniejsze pliki robocze, które po przetworzeniu zostana na powrót połączone.

Rezultaty naszej pracy możemy zapisać w formacie *.avi lub Windows Media Format.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AviTricks Video Editor Classic 3.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie