Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AviTricks Video Editor Classic 3.10

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Bobyte Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 1.7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 2205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AviTricks Video Editor Classic 3.10

AviTricks to nieliniowy edytor pliów video (*.avi) z bieżącym podglądem wprowadzanych zmian.

AviTricks pozwala na dowolne cięcie plików i łączenie ich elementów dodatkowo oferując bogaty zestaw efektów, których możemy używać osobno bądź łączyć je ze sobą np. efekt koloru sepii, lustrzanego odbicia etc. Edycję możemy kontrolować poprzez bieżący podgląd, oś czasu lub też drzewkowy wykres zastosowanych efektów. Precyzyjne zarządzanie edytowanym projektem pozwala na wprowadzanie bardzo dużej liczby efektów, filtrów etc.

Program pozwala na osobną edycję ścieżek audio i video. AviTricks posiada również opcję podziału dużego pliku na mniejsze pliki robocze, które po przetworzeniu zostana na powrót połączone.

Rezultaty naszej pracy możemy zapisać w formacie *.avi lub Windows Media Format.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AviTricks Video Editor Classic 3.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie