Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALSong 1.53

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Estsoft Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 10.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1848

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALSong 1.53

ALSong jest odtwarzaczem muzycznym, który poza możliwością słuchania daje możliwość wyświetlania tekstów piosenek.

W bazie programu jest ponad milion tekstów różnych artystów, aplikacja obsługuje popularne formaty plików: MP3, OGG, WAV, WMA, APE, FLAC, CD. Z ciekawszych funkcji programu należy wymienić opcje (Language Learner) - pozwalając zwolnić odtwarzany utwór, (ALSong Live Lyrics MP3 Player) - pozwala na tworzenie albumów i ściąganie darmowych plików MP3.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALSong 1.53Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie