Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALSong 1.53

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Estsoft Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 10.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1847

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALSong 1.53

ALSong jest odtwarzaczem muzycznym, który poza możliwością słuchania daje możliwość wyświetlania tekstów piosenek.

W bazie programu jest ponad milion tekstów różnych artystów, aplikacja obsługuje popularne formaty plików: MP3, OGG, WAV, WMA, APE, FLAC, CD. Z ciekawszych funkcji programu należy wymienić opcje (Language Learner) - pozwalając zwolnić odtwarzany utwór, (ALSong Live Lyrics MP3 Player) - pozwala na tworzenie albumów i ściąganie darmowych plików MP3.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALSong 1.53Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie