Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AllPlayer 4.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.08.2009
Rozmiar: 16.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 68611

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AllPlayer 4.5

AllPlayer to program do odtwarzania video, jeden z najpopularniejszych tego typu programów w Polsce. AllPlayer sam pobiera kodeki i napisy. Odtwarzacz AllPlayer 4 jest całkowicie po polsku, choć dostępne są też wersje niemiecka, holenderska, angielska, hiszpańska, francuska, włoska i portugalska. Program AllPlayer 4 dostępny jest za darmo. AllPlayer to doskonały odtwarzacz. Decydując się na używanie AllPlayer i jego download należy pamiętać o poprawnej pisowni i nie używać słowa alplayer, co grozi natrafieniem na nieoryginalny produkt. Oryginalny AllPlayer do ściągnięcia z naszego serwisu. Z AllPlayer 4 download pliku instalacyjnego nie trwa długo i już po chwili możesz cieszyć się doskonałym odtwarzaczem wideo a kodeki do AllPlayera program ściągnie sam.

Co nowego w ALLPlayer 4.5

Program sam pobiera kodeki przez LiveUpdate a więc osobne kodeki do AllPlayer nie są potrzebne. Wersja ta nie korzysta w kodeków zainstalowanych w systemie. Dzięki temu nie musisz martwic się o pobieranie i aktualizację koedekpacków ani o wadliwe działanie filmów. Najnowszy AllPlayer posiada skórkę “Cinematic HD”. Jest ona szersza i węższa, czyli dopasowana do monitorów i filmów o formacie 16×9. AllPlayer pobierz klikając na „pobierz teraz na dole strony”.

Do nowego AllPlayer została dodana funkcja FlowList, która umożliwia tworzenie trójwymiarowych, efektownych menu z dowolnego pliku wideo oraz wyświetlenie go np. na odbiorniku telewizyjnym w trybie full screen. Funkcja ALLContainer pozwala każdemu, nawet komputerowemu laikowi, edytować filmy, dodawać napisy, komentarze, okładki a nawet utworzyć torrent i zabezpieczyć go hasłem. W AllPlayer 4 za free znajdziemy „Voiced by Ivona”. Dzięki AllPlayer i Ivona, wiodącej technologii automatycznego lektora, możesz cieszyć się filmami bez konieczności czytania napisów. Osoby dbające o bezpieczeństwo docenią funkcję PrivateDRM, która obsługuje zaszyfrowane pliki ściąganych z internetu, np. z sieci P2P i blokuje wysyłanie danych osobowych użytkowników. AllPlayer w wersji pl ma funkcję LiveUpdate, która usuwa kodecpacki zawierające elementy szpiegujące i wirusy. LiveUpdate pozwala zminimalizować wykorzystanie procesora i pamięci. ­

AllPlayer posiada nową opcję ALLConverter, która przekształci filmy do formatu DivX/Xvid. Konwerter nie tylko pomoże zmienić formaty plików wideo ale też dodać napisy i stworzyć plik obsługiwany przez każdy odtwarzacz DVD/DivX. AllPlayer 4 nie jest demo o ograniczonych możliwościach. AllPlayer w wersji full dostępny jest już teraz z naszego serwisu. AllPlayer, do pobrania z naszego serwisu, został wyposażony w łatwy wybór wyjścia audio, aby w prosty sposób wybierać czy ścieżka dźwiękowa ma być przesłana na kolumny czy do słuchawek. Za pomocą nowego filtra „ALL Video” można oglądać filmy jakości SD w jakości dorównującej HD (opcja – High Definition Mode). Obraz można również odwracać w pionie i poziomie oraz z efektami „Sepia” i „ScanLine”.

Najnowszy AllPlayer zapewnia szybszy start filmów - 80% sprawniejszy niż poprzednia wersja. Wprowadzono poprawki w pobieraniu napisów z serwisów Napi-Projekt oraz OpenSubtitles oraz wykrywanie czasu plików mp3 o zmiennym bitrate. AllPlayer został wyposażony w CDCreator czyli prosty w obsłudze kreator samostartujących płyt lub napędów przenośnych z plikami wideo. Po zainstalowaniu opcji LiveUpdate można ściągać klipy z YouTube poprzez AllPlayer 4. Pobierz każdy film dostępny na YouTube wprost na dysk, po prostu klikając na link „download”. AllPlayer ivona posiada także analogiczną funkcję współpracującą z serwisem RedTube.

Kompatybilność z systemami operacyjnymi Windows: AllPlayer działa na Vista, 95, 98, 2000, XP, 2003, NT. Nie ma oficjalnych informacji na temat zgodności AllPlayer 4 z Windows 7 ale osoby testujące nowy system operacyjny Microsoft mogą napotkać spore trudności z działaniem odtwarzacza AllPlayer na Windows Seven Beta. Najnowszy AllPlayer 4 do pobrania już teraz. ­AllPlayer to dobry wybór w kategorii Odtwarzacze video. AllPlayer jest free. Jego download trwa kilka chwil. AllPlayer 4 w wersji pl działa bez konieczności instalowania spolszczenia. AllPlayer 4 - ściągnij już teraz.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AllPlayer 4.5

dodał: ~dondi , 22.08.2014

dobry

dodał: ~mundek , 19.01.2010

jest już allplayer 4.3.6.8

dodał: ~Mela , 19.11.2009

'Rafał o AllPlayer 4.1.6.5 \nJest już nowa wersja 4.1.6.5 jeszcze lepsza'\n\nTo jest wersja 4.1.5.6\n

dodał: ~Rafał , 15.09.2009

Jest już nowa wersja 4.1.6.5 jeszcze lepsza.

dodał: ~Michał , 25.08.2009

Dzięki za ten super programik

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie