Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLPlayer 3.7.6.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: AllPlayer Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.04.2009
Rozmiar: 2,7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 15992

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLPlayer 3.7.6.5

ALLPlayer to dostępny za darmo odtwarzacz multimedialny, który jest jednym z najpopularniejszych tego typu programów  w Polsce. Program odtwarza niemalże wszystkie formaty video i stanowi obowiązkową pozycję dla fanów multimediów. ALLPlayer uruchamia zarówno pliki AVI, DVD, MPG itd. jak i muzyczne pliki  jak MP3 czy WAV. By program zyskał pełnie możliwości należy pobrać także kodeki do ALLPlayer, które rozszerzą funkcje programu.

Najnowszy ALLPlayer 3.7.6.5 posiada wiele ciekawych funkcji m.in. Live Update, która sprawdza czy mamy zainstalowaną najnowszą wersję programu oraz Inteligentne Napisy, która pozwala dostosować nam napisy w filmach do naszych potrzeb. ALLPlayer obsługuje standardy Dolby Surround oraz 3D Audio dzięki czemu dźwięk jest naprawdę w dobrej jakości, a co więcej za pomocą np. ALLPlayer IVONA program sam będzie czytał napisy. IVONA to syntezator mowy do ALLPlayer który w razie braku lektora w filmie, czyta napisy.  Wystarczy tylko pobrać ALLPlayer by uzyskać dostęp do prawdziwego kombajnu multimedialnego.

Program umozliwia także pobranie darmowych skórek do ALLPlayer, które zmieniają wygląd programu i dostosowują go do potrzeb użytkownika. Również kodeki do ALLPlayer jak XVID czy FDDShow są do pobrania w sieci zupełnie za darmo.

Z nowości zawartych w programie ALLplayer warto jeszcze wymienić edytor plików wideo ALLContainer, który umożliwia łatwo i prosto edytować pliki wideo, pobierać automatycznie napisy, okładki i opisy i zamieszcza je w filmie. Jest to bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza dla fanów kinematografii. ALLPlayer jak na program freeware jest bardzo profesjonalny i zawiera wszystko co potrzeba do przerobienia komputera stacjonarnego w centrum rozrywki. ALLPlayer działa oczywiście z Windows Vista jak i ze starszymi wersjami Windows.

Program sam analizuje długość napisów oraz czas ich wyświetlania i dzięki tej opcji, gdy zachodzi taka potrzeba,  sam układa je w takiej kolejności, żeby łatwo można było je przeczytać. Z kolei jeżeli dany fragment napisów jest zbyt długi, to ALLPlayer zmniejszy odpowiednio czcionkę, tak aby cały tekst był widoczny w jednej linijce. Napisy są obsługiwane w wielu formatach.

Pobierz ALL Player z działu Download już teraz.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLPlayer 3.7.6.5

dodał: ~tester , 22.06.2009

Zainstalowałem program, potem chciałem zainstalować kodeki, gdyż bez nich dużo się nie da zrobi i zatrzymało mnie na podaniu CODE, za który jak rozumiem trzeba zapłacić. Taki to darmowy program. Cóż, mam VLC Media Player do nietypowych formatów.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie