Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLPlayer 3.5.6.3

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.09.2008
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 16106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLPlayer 3.5.6.3

Darmowy program AllPlayer jest aplikacją z kategorii odtwarzacze plików audio i video. Najnowszy Allplayer za darmo został wyprodukowany przez firmę, która rozprowadza program allplayer download na zasadach licencji freeware. To oznacza, że każdy użytkownik oprogramowania tego może cieszyć się opcjami jego bez żadnych ograniczeń. Może także dzielić się AllPlayer free z przyjaciółmi i znajomymi. Jedyny warunek jest taki by w żaden sposób nie edytować oryginalnego kodu programu. Pobierz Allplayer, który jest dostępny w pełnej wersji bezpośrednio na portalu pobierz.pl. Program ten chodzi zarówno pod Windowsem Xp jak i najnowszym Vista.

Aplikacja Allplayer free umożliwia strumieniowe odtwarzanie plików multimedialnych, w tym także plików MPEG-4. Program daje możliwość oglądanie online na stronie producenta kawałków najnowszych filmów. Warunkiem jest szybkie łącze w miejscu gdzie korzystamy z Allplayer za darmo. Najnowszy Allplayer po polsku jest w stanie także obsłużyć format Flash. Oprogramowanie radzi sobie bez problemu ze standardem kodowania dźwięku AAC (Dolby Advanced Audio Coding). Coraz częściej spotkać można rzadki format H.264, który można otworzyć z Allplayer download. Producenci wyposażyli najnowszą wersje allplayer free w zabezpieczenia przed zakłóceniami płynności transmisji. Twórcy zapowiadają, że jest to odtwarzać dla wszystkim dostępnym typów plików multimedialnych. Do prawidłowego działania programu potrzebne są także kodeki allplayer. Wszystkie kodeki allplayer znajdują się na portalu pobierz.pl Alplayer także posiada wielu rodzajów aktualizacji, przede wszystkim do napisów. Pobrać jest można także na portalu pobierz.pl

Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak AllPlayer, który jest dostępny w kategorii Odtwarzacze Audio i Video. ­Najnowszy Allplayer jest za darmo i ma kilka poprawek w stosunku do poprzednich wersji. Główna poprawa darmowego allplayer nastąpiła w zakresie bezpieczeństwa. Poprzednie wersje programu umożliwiały na nieautoryzowane wykonanie fragmentów kodu, co stwarzało doskonałą sytuacje do ataku z zewnątrz. Inną zmianą w  aplikacji jest doskonała kompatybilność z iTunes 7.5. Możemy także zaobserwować zdecydowaną poprawę wspierania JavaScript we wytyczne do przeglądarek. Najnowszy Allplayer free ma także o wiele bardziej usprawniony mechanizm tworzenia multimediów, które są przeznaczone do publikacji na www. Program jest bardzo popularny, a grupa jego użytkowników jest bardzo szeroka. Stwarza to podstawy do myślenie, że Allplayer download jest na prawdę bardzo porządną aplikacja, którą warto wypróbować na własnym domowym PCie.

Niektóre funkcje odtwarzania w programie AllPlayer:

- OSD - napisy na ekranie o stanie operacji (np. Play, Stop itd)
- Play/Stop/Pauza/Następny/Poprzedni/Repeat
- AllPlayer ma odtwarzania filmu jako tła PULPITU
- Regulacja Barwy/Koloru/Nasycenia filmu
- AllPlayer zapewnia szybki przeskok o ustaloną w setup liczbę sekund (standardowo 10 sekund)
- Najnowszy AllPlayer umożliwia ustawienie dowolnej wielkość Okna z filmem (złap za brzeg okna myszką i powiększ ile chcesz. Jeżeli w SETUP jest ustawiona funkcja "Utrzymaj Proporcje..." program utrzyma proporcje ekranu, jeżeli nie możesz dowolnie je zmieniać)
- Przeglądanie pokladkowe (od 1 do 9 klatek w przód)
- AllPlayer free posiada bala­ns dźwięku
- Regulacja głośności (tylko dla filmu - nie wpływa na suwaki systemowe)
- Łatwy dostęp do używanych przez film filtrów, a także możliwość konfiguracji większości dostępnych na komputerze filtrów np. w celu poprawy jakości lub zmiany jasności filmu.
- Darmowy Allplayer umożliwia łatwy dostęp do ostatnio otwieranych plików
- AllPlayer free posiada funkcję AutoResume - wznowienie oglądania filmu od momentu w którym ostatnio skończyliśmy oglądać
- AllPlayer download umożliwia automatyczne zamykanie systemu po zakończeniu oglądania filmu (np. gdy zaśniemy)

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • Songbird

  Dostępny za darmo Songbird to odtwarzacz plików multimedialnych

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLPlayer 3.5.6.3

dodał: ~Dziadek , 27.09.2009

no nie wiem,czy to dobry odtwarzacz...miałem inny komputer i zawsze miałem z tym odtwarzaczem kłopoty(2-lata temu).Korzystam z Media Player 11,ale nie ma takich kodeków jak rvmb,mp 4...U brata chodzi jak złoto...NO...skorzystam...NARA......

dodał: ~capree , 26.03.2009

czy tu mogę ściągnąć allplayera za darmo?

dodał: ~ , 24.02.2009

allplayer jest w pelni zadowalajacy

dodał: ~ , 24.02.2009

allplayer wielkie brawo

dodał: ~bartosz , 19.02.2009

weglug mnie allplayer jest najslabszy z odtwarzaczy

dodał: ~mennik , 17.02.2009

allplayer otwiera wszystko jak nalezy, to dobra konkurencja dla innych

dodał: ~12345 , 17.02.2009

allplayer moze sam nie otwiera all ale allplayer z jakimis kodekami to porzadne oprogammowanie

dodał: ~ciekawy , 17.02.2009

czy allplayer otwiera na prawde all?

dodał: ~hmm , 16.02.2009

allpayer i zabezpieczenia haslem? nigdy allplayer czegos takiego nie mial

dodał: ~misia , 15.02.2009

mi tez pdoba sie funkcja lektora w allplayer :D mozna sie w koncu skupic na filmie ;P

dodał: ~biggmen , 10.02.2009

allplayer zoomuje przy pelnym ekranie! super!

dodał: ~super , 05.02.2009

funkcja lektora jest najlepsza ;) allplayer jest swetny ;-)

dodał: ~tutys , 28.01.2009

najlepiej zainstaluj jakas paczke z kodekami. allplayer lubi miec zaisntalwana taką baze zeby dobrze chodzil :)

dodał: ~furmin , 23.01.2009

allplayer troche zwalnia mi napisy, podobno musze sprawdzic kodeki, ktos sie zna?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie