Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AIMP 2.50 Build 306

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: AIMP DevTeam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 5001

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AIMP 2.50 Build 306

AIMP to bardzo dobry odtwarzacz muzyczny - autorstwa naszych wschodnich sąsiadów.

Program jest darmowy i wraz z kolejnymi wersjami staje się realną alternatywą dla Winampa. To co wyróżnia program to jego niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe, dodatkowe możliwości dostępne jako zewnetrzne aplikacje (ripowanie muzyki, konwertowanie pomiędzy róznymi formatami, edytowanie tagów oraz rejestracja dźwięków). Ponad to dzięki wtyczką można rozszerzycz możliwości tej aplikacji, a możliwość zmiany skórek pozwoli dostosować wygląd do indywidualnych potrzeb.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.

 • iTunes

  iTunes 10.5.3 to aplikacja, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten sklep internetowy dla użytkowników Maca jest doskonale znany na świecie, także i w naszym kraju. Jednak nie musimy mieć produktów Apple, aby z niego korzystać.

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AIMP 2.50 Build 306Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie