Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AIMP 2.50 Build 306

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: AIMP DevTeam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4997

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AIMP 2.50 Build 306

AIMP to bardzo dobry odtwarzacz muzyczny - autorstwa naszych wschodnich sąsiadów.

Program jest darmowy i wraz z kolejnymi wersjami staje się realną alternatywą dla Winampa. To co wyróżnia program to jego niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe, dodatkowe możliwości dostępne jako zewnetrzne aplikacje (ripowanie muzyki, konwertowanie pomiędzy róznymi formatami, edytowanie tagów oraz rejestracja dźwięków). Ponad to dzięki wtyczką można rozszerzycz możliwości tej aplikacji, a możliwość zmiany skórek pozwoli dostosować wygląd do indywidualnych potrzeb.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AIMP 2.50 Build 306Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie