Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AIMP 3.2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: AIMP DevTeam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.12.2009
Data modyfikacji: 29.11.2012
Rozmiar: 7,28 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7895

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AIMP 3.2

AIMP program do odtwarzania plików audio. Już wygląd okna głównego przywodzi na myśl lidera w dziedzinie odtwarzaczy multimedialnych – Winamp. AIMP przypomina Winampa nie tylko z nazwy czy wyglądu ale również z rodzajem dostępnych funkcji. AIMP odtwarza większość formatów audio i playlisty i pozwala słuchać stacji radiowych online. Program posiada edytor tagów, bibliotekę mediów i obsługę profili. Jego wygląd można zmieniać przy pomocy skórek a możliwości rozszerzać pluginami. Warto także dodać, że AIMP jest wyjątkowo małym obciążeniem dla systemu. AIMP działa po polsku. Jeśli szukasz alternatywy do Winampa, sprawdź AIMP – pobierz już teraz.

Najnowszy AIMP v3 obsługuje następujące formaty muzyczne: MP1, MP2, MP3, MPC, MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX MP1, MP2, MP3, MPC, MP +, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX. AIMP v3 cechuje 18-pasmowy korektor, wbudowane efekty dźwiękowe (Reverb, Flanger, Chorus, Pitch, Tempo, Echo, Speed Reverb, Flanger, Chorus, Pitch, Tempo, Echo, Speed) oraz 32-bitowe przetwarzanie dźwięku. AIMP v3 obsługuje zakładki, tworzy kolejki odtwarzania oraz kilka playlist równocześnie. Jeśli z komputera korzysta kilka osób, na AIMP można ustawić kilka profili użytkownika. Wygodę zapewniają skróty klawiszowe, które można dowolnie konfigurować. Funkcja wyszukiwania utworów pozwoli szybko zlokalizować pożądaną ścieżkę. Pobierz AIMP za free i wypróbuj.

Dzięki AIMP 2,60 można słuchać i nagrywać internetowe stacje radiowe w formatach OGG, WAV, MP3. Odnalezienie dowolnej stacji radiowej umożliwia wbudowana przeglądarka kanałów znajdujących się na serwisach Shoutcast i Icecast. Odtwarzacz pozwala pobierać z internetu okładki płyt, z których pochodzą odtwarzane utwory. Ciekawą funkcją jest budzik, który włączy się o dowolnie wybranej godzinie i odtworzy wybraną piosenkę lub playlistę. Z drugiej zaś strony, jeśli lubisz zasypiać przy muzyce, możesz ustawić listę piosenek a AIMP sam zamknie komputer po zakończeniu odtwarzania lub o wybranej godzinie.

AIMP posiada edytor tagów, w którym można łatwo edytować tagi plików pojedynczych i grupy plików oraz sortować pliki według szablonów. AIMP nie zapomniał także o bibliotece mediów, w której można organizować swoją muzyczną kolekcję, oceniać utwory, prowadzić statystki czy szybko odnajdywać pliki. Można łatwo rozszerzyć możliwości odtwarzacza pobierając ze strony oficjalnej AIMP (dział download) wtyczki do programu (aimp.ru). Na pobranie ze strony oficjalnej czekają również skórki do AIMP. Jeśli chcesz jeszcze bardziej przystosować wygląd AIMP do swoich wymagań, ze strony aimp.ru można pobrać aplikację Skin Editor – prosty program służący do edycji skórek. Dodatki do AIMP dostępne są za darmo.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest AIMP to freeware – można go pobrać i używać całkowicie bezpłatnie. AIMP nie jest trial.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne kompatybilne z AIMP to AIMP Windows 7, Windows 2000, Windows ME, Windows XP i Windows Vista. AIMP w wersji pl działa od chwili instalacji. Nie ma potrzeby doinstalowania do AIMP pliku spolszczenie.

Przekonaj się czy zamienić Winamp na AIMP – ściągnij klikając na zielony przycisk pod tekstem. Zapraszamy do działu Multimedia, gdzie znajdziesz najnowsze programy multimedialne.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • BS.Player

  BS.Player to program do odtwarzania muzyki, oraz wideo który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych programów tego typu i co najważniejsze BS.Player jest darmowy.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AIMP 3.2

dodał: ~Patricia , 26.07.2012

Coraz tańsze są te zabawki. Prawda jest jendak taka, że jak z każdym sprzętem, coś co teraz jest nowością, za rok będzie już przeżytkiem.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie