Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Media Player 1.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Adobe Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 2.4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4679

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Media Player 1.5

Adobe Media Player to darmowa i niezwykle "konfigurowalna" aplikacja do zarządzania, katalogowania i przede wszystkim odtwarzania plików multimedialnych oraz oglądania wszelkiego typu internetowych transmisji telewizyjnych i radiowych.

Adobe Media Player współpracuje z wielką liczbą internetowych kanałów telewizyjnych min. CBS, Comedy Central i MTV oraz innych w tym tych niezależnych od wielkich korporacji, aplikacja oferuje możliwość subskrypcji ulubionych programów oraz powiadamiania o nowych emisjach. Adobe Media Player oferuje możliwość odtwarzania w technologi FullHD oprócz tego program daje nam możliwość dowolnego skalowania odtwarzanych plików video.

Reasumując Adobe Media Player to odtwarzacz nowej generacji zorientowany przede wszystkim na odtwarzanie i pobieranie multimediów poprzez Internet.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Media Player 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie