Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Media Player 1.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Adobe Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 2.4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4693

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Media Player 1.5

Adobe Media Player to darmowa i niezwykle "konfigurowalna" aplikacja do zarządzania, katalogowania i przede wszystkim odtwarzania plików multimedialnych oraz oglądania wszelkiego typu internetowych transmisji telewizyjnych i radiowych.

Adobe Media Player współpracuje z wielką liczbą internetowych kanałów telewizyjnych min. CBS, Comedy Central i MTV oraz innych w tym tych niezależnych od wielkich korporacji, aplikacja oferuje możliwość subskrypcji ulubionych programów oraz powiadamiania o nowych emisjach. Adobe Media Player oferuje możliwość odtwarzania w technologi FullHD oprócz tego program daje nam możliwość dowolnego skalowania odtwarzanych plików video.

Reasumując Adobe Media Player to odtwarzacz nowej generacji zorientowany przede wszystkim na odtwarzanie i pobieranie multimediów poprzez Internet.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Media Player 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie