Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Media Player 11

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 24,55 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 65594

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Media Player 11

Najnowszy Windows Media Player 11 jest liderem w kategorii odtwarzacze plików audio i video. Windows Media Player po polsku został wydany przez Microsoft Corporation. Program jest udostępniony bezpłatnie, zatem każdy może bez żadnych ograniczeń cieszyć się możliwościami programu WMP 11. Ten odtwarzacz multimedialny występuje w polskiej wersji językowej. Pobierz Windows Media Player działający także w systemie Windows Vista. Aby darmowy Windows Media Player działał prawidłowo, użytkownik potrzebuje co najmniej 64 MB pamięci RAM oraz 200 MB wolnego miejsca na dysku. Aplikacja wymaga także karty dźwiękowej w wersji 16-bitowej. Windows Media Player potrzebuje również 64 MB karty graficznej by w pełni dobrze działać. Pobierz Windows Media Player 11, który jest dziełem korporacji Microsoft.

Program WMP 11 został wyposażony w wiele nowych funkcji. Z myślą o optymalnej obsłudze programu, Windows Media Player 11 został wyposażony w całkowicie nowy, intuicyjny interfejs. W porównaniu ze starszym Windows Media Player 10 usprawniono również mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi – odtwarzaczami mp3, urządzeniami SmartPhone oraz palmtopami. Program Windows Media Player 11 jest też wyposażony w kreator płyt audio, dzięki któremu można stworzyć własną składankę muzyczną, a następnie zapisać ją na płycie CD.

Twórcy WMP 11 zadbali także o rozbudowanie bazy mediów, która daje większą możliwość znalezienia pasujących utworów podczas szukania. Ściągnij Windows Media Player, który jest dostępny za darmo i ma także możliwość zmodyfikowania jakości podpisanych plików DRM. Ma to na celu zaoszczędzenie miejsca, przykładowo w sytuacjach kopiowania takich plików na inne dyski przenośnie. Dzięki Windows Media Player 11 download mediów z internetu jest również niesłychanie prosty – używając funkcji Media Guide możesz bezpośrednio przez odtwarzacz WMP 11 oglądać pliki video i słuchać muzyki lub internetowych stacji radiowych.

W programie Windows Media Player kodeki są pobierane automatycznie. Automatyczne są również bieżące aktualizacje kodeków. Jeśli firewall użytkownika uniemożliwi programowi samoczynny download kodeków, odpowiedni plik można pobrać ze strony Microsoft.

Dołączanie programu do systemu operacyjnego Windows wzbudziło wiele konkurencji. W marcu 2004 roku Komisja Europejska uznała że firma Microsoft "...nadużycie monopolistycznej pozycji na rynku systemów operacyjnych dla komputerów PC do promowania własnych produktów z zakresu oprogramowania serwerowego i multimedialnego." Od tej pory firma ma w swojej ofercie system operacyjny w dwóch wersjach: z odtwarzaczem multimedialnym i bez niego. Druga wersja nie cieszy się dużym powodzeniem ale producentowi nie można już zarzucić że nie daje klientowi wyboru.

Wystarczy kilka kliknięć i nasz portal umożliwi Ci pobranie niezbędnego programu WMP 11 zupełnie za darmo. Kliknij w button Pobierz a po chwili pojawi się on na Twoim komputerze. Pobierz także inne programy mające podobne funkcje jak WMP 11 z kategorii Odtwarzacze Audio i Video.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Media Player 11

dodał: ~Twoja stara , 14.02.2011

No , No ! Świetne :) a czy jest cos lepszego twoim zdaniem ?

dodał: ~infomatyk , 24.01.2009

mnie nowy windows media player niczym nie zaskoczyl, wg mnie jest slaby

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie