Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subedit Player 4.0.7.2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Artur Sikora
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 7,55 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 91000

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Subedit Player 4.0.7.2

Przedstawiamy najnowszą wersję odtwarzacza multimedialnego Subedit Player. Program Subedit Player działa po polsku. Subedit Player 4.0.7.2 to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo, z którego można korzystać dowolnie z wykluczeniem zastosowań komercyjnych. Subedit Player umożliwia download napisów. Subedit player pomaga ściągnąć kodeki, jeśli te zainstalowane nie wystarczają. Najnowszy Subedit Player służy także do edycji napisów do filmów. Oprogramowania umożliwia oglądania pliku wideo zarówno w trybie okienkowym jak i pełnoekranowym w dowolnie ustawionej rozdzielczości. Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Subedit Player to freeware. Najnowszy, całkowicie darmowy Subedit Player do pobrania na naszym serwisie.

Subedit Player istnieje na rynku od 2000 roku i cały czas jest ulepszany. Oferuje on wiele opcji, których nie znajdziesz w żadnym innym odtwarzaczu audio/wideo. Jest rozbudowywany zarówno pod względem funkcjonalnym jak i ergonomicznym. W odtwarzaczu Subedit Player znajdziemy takie funkcje jak możliwość skojarzenia programu z plikami wideo, dostosowanie szerokości napisów, obsługa formatów napisów: mDVD, MPL2, TMPlayer, SSA, SRT, SMI i pełna obsługa (oraz konwersja) formatów: mDVD, TMPlayer, MPL2 i SSA. W Subedit-Player można sterować powiększeniem oglądanego filmu, importować i eksportować pliki w formacie SRT (Sub Ripper) oraz SMI (SAMI), zmieniać czas wyświetlania napisów (np. zależna od długości tekstu), wybierać wersję językową napisów, przesuwać napisy o stałą wartość czasu lub o różną ilość klatek. Subedit Player posiada funkcję inteligentnego autoformatowania szybko wyświetlanych napisów oraz dostosowania napisów do filmu o innym współczynniku FPS niż ten, dla którego były tworzone. Program Subedit Player sam otwiera napisy zapisane na dysku oraz posiada wbudowanego lektora napisów.

W Subedit Player automatyczne wczytywana jest następna części filmu. Istnieje możliwość odtwarzania filmu na TV bez konfliktów z inną pracą na komputerze, wyłączenie komputera po skończeniu filmu (lub określonym czasie), możliwość tworzenia rozdziałów filmu oraz tworzenie playlisty. Subedit Player może odtwarzać wszystkie filmy w aktualnym katalogu. Z plikami wideo można skojarzyć dodatkowy katalog z napisami. Program wznawia odtwarzanie filmu po zawieszeniu komputera oraz posiada mechanizmy poprawiające błędy pozostałe po oprogramowaniu odzyskującym tekst z DVD. Kodeki do Subedit Player można doinstalować samemu. Ściągnij i używaj Subedit Player całkowicie za darmo.

Najnowszy Subedit Player 4.0.7.2 został wyposażony w możliwość pobrania i instalacji odpowiednich kodeków dla plików: RMVB, MOV oraz MKV i aktualizacja ffdshow do wersji z 2008-11-29. Dodano filtr Matroska Splitter do wersji z kodekami do odtwarzania plików MKV. Poprawiono strumień audio w automatycznie otwieranym następnym odcinku filmu. Poprawiono błąd, który pojawiał się przy włączonym okienku "zawsze na wierzchu" (problem z widocznością niektórych okienek dialogowych) oraz wprowadzono kilka mniejszych poprawek. Najnowszy Subedit Player już dostępny – pobierz z naszego działu Odtwarzacze Audio i Wideo.

Kompatybilność: Subedit Player działa na systemach operacyjnych Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003. Aby Subedit Player działał na Vista potrzebna jest dodatkowa łatka. Subedit Player z Windows 7 może nie działać poprawnie, jeśli nie dokona się kilku zmian w ustawieniach systemu. Nie jest potrzebne dla Subedit Player spolszczenie. Subedit Player w wersji pl działa od momentu instalacji.

Subedit Player nie jest trial. Subedit Player jest free w stu procentach. Darmowy, godny polecenia odtwarzacz Subedit Player – download z linku poniżej.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subedit Player 4.0.7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie