Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyPlayer 3.0.0.90

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: MyPortal
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2016
Rozmiar: 13,93 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 3

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MyPlayer 3.0.0.90

MyPlayer to zdaniem wielu użytkowników świetny odtwarzacz plików audio i wideo stworzony przez polskiego programistę - Daniela Zaborowskiego. Cechą szczególną tego programu jest przede wszystkim elegancki i przyjemny dla oka interfejs. Oprócz tego aplikacja obsługuje wszystkie powszechnie stosowane formaty plików multimedialnych.

Program poradzi sobie z obsługą większości popularnych formatów bez konieczności instalacji zewnętrznych kodeków audio i wideo, a to jest niezwykle ważne w przypadku tego typu rozwiązań. Co ciekawe, aplikacja jest również w stanie automatycznie pobierać oraz dopasowywać napisy do filmów, co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kina i seriali. Największą zaletą jest jednak wygląd interfejsu, z czego zadowoleni będą przede wszystkim esteci oraz użytkownicy stawiający dużą wagę na funkcjonalność.


Rzecz jasna w MyPlayer nie mogło zabraknąć takich dodatków, jak możliwość tworzenia playlist, opcji animowanych napisów, jak również zintegrowanej wyszukiwarki plików torrent z filmami i serialami. Ciekawostką jest także tryb incognito, w którym informacje o odtwarzanych multimediach nie są pobierane z zewnętrznej bazy i nie są zapisywane w historii ostatnio odtwarzanych utworów. Oprócz tego MyPlayer wyposażono w możliwość pobierania i wyświetlania tekstów piosenek, co może okazać się użyteczne podczas imprez ze znajomymi. 


Wypada także wspomnieć o obsłudze lektorów oraz syntezatorów mowy (np. IVONA2) oraz przydatnym podglądzie klatek wideo po najechaniu kursorem myszy na pasek postępu. Dla wielu użytkowników sporą wadą będzie testowa wersja programu, która działa zaledwie 7 dni od momentu instalacji. 

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyPlayer 3.0.0.90Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie