Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Media Player Classic 6.4.9

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Gabest
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 1.5 Mb
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 46210

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Media Player Classic 6.4.9

Najnowszy Media Player Classic jest bardzo popularnym na rynku komputerowym odtwarzaczem plików audio i wideo. Media Player Classic free został wyprodukowany przez firmę Gabest. Autorzy programu postanowili, że licencja na najnowszy Media Player Classic będzie darmowa i opierać się będzie o zasady GNU General Public License. Aplikacja działa pod platformą windowsowską. Pobierz Media Player Classic dostępny jest w polskiej wersji językowej. Oprogramowanie to nie zajmuje dużo miejsca, bo mniej niż 1 MB.

Darmowy program Media Player Classic to multimedialny odtwarzacz, który obsługuje bardzo duża ilość formatów. Bazuje na platformie DirectShow. Możemy tutaj wspomnieć o takich formatach jak DivX, Xvid oraz H.264 a także znany "kontener multimedialny" Matroska. Dzięki Media Player Classic download możemy także odtwarzać pliki QuickTime i RealPlayer. Oczywiście warunkiem, by Media Player Classic Vista nam pomógł, jest obecność zainstalowanego QuickTime'a lub RealPlayer'a w zależności co chcemy odtworzyć. Ten darmowy program jako narzędzie multimedialne przechwytuje obraz. Jeżeli nasz domowy komputer jest wyposażony w kartę telewizyjną to obraz z kanałów telewizyjnych z Media Player Classic free możemy zgrywać bezpośrednio na dysk. Warto podkreślić, że można - bez instalowania dodatkowego oprogramowania - w programie tym oglądać filmy VCD, SVCD oraz DVD. Co ważniejsze, najnowszy Media Player Classic za darmo posiada opcję zoom'a w czasie rzeczywistym, to znaczy że sami możemy robić zbliżenia w dowolnym momencie oglądania filmu.

Pobierz Media Player Classic, który obsługuje także różne formaty napisów jak na porządny program multimedialny przystało. Może nam się wydawać, że samym wyglądem program przypomina WMP, natomiast to tylko złudzenie. Różnica polega na tym, że zakres możliwości Media Player Classic free jest to wiele szerszy niż jego konkurent WMP. Używanie darmowego programu Media Player Classic nie wymaga żadnej instalacji. Wystarczy ściągnąć za darmo i po prostu włączyć by móc korzystać w pełni ze wszystkim jego funkcji. Najnowszy Media Player Classic ma wbudowanych kilkanaście filtrów źródłowych. Umożliwia on także odtwarzanie strumieni SHOUTcast. Jest możliwość obsługi wielu playlist takich jak m3u czy pls. Pobierz Media Player Classic to poważny opponent dla konkurencyjnych aplikacji. Download programu jest bardzo prosty i szybki z serwera Pobierz.pl,

­Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak w PC, który jest dostępny w kategorii Odtwarzacze Audio i Video. ­Jeżeli jesteś w pełni zdecydowany na ten bardzo rozbudowany i pełen różnorakich możliwości program pobierz go bezpośrednio z portalu pobierz.pl. Tylko tutaj możesz zaczerpnąć wiele informacji na temat samego Media Player Classic, jak i zupełnie darmowo zrzucić go na swój komputer.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Media Player Classic 6.4.9

dodał: ~xddd , 27.09.2010

siema Enie. ;

dodał: ~ziomek , 27.09.2010

to jest darmowe.?! ;d

dodał: ~jacek , 17.12.2009

nie mam wprawy w obsludze komputera jestem w trakcie nauki choc sprawia mi to wiele trudnosci

dodał: ~u , 27.03.2009

nie moge ściągnąć go

dodał: ~dave , 24.01.2009

jak dla mnie media player classic to super konkurent dla wmp

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie