Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fortissimo 1.0 Build 8.7

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Good Note Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.07.2016
Rozmiar: 6,67 MB
System operacyjny: Windows XP, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 9

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fortissimo 1.0 Build 8.7

Fortissimo to bardzo lekki, mało skomplikowany i funkcjonalny odtwarzacz plików muzycznych w wielu formatach, który dodatkowo oferuje możliwość tworzenia i edytowania playlist oraz zmiany wyglądu poprzez system skórek. Obsługa jest bardzo prosta zaś ilość opcji ograniczona do zupełnego minimum. 

Już na początku wypada zaznaczyć, że budowa odtwarzacza oraz jego rozbudowanie nie należy do imponujących, również jego wygląd nie przypadnie do gustu estetom. Mimo to użytkownicy, którzy potrzebują prostej i mało wymagającej względem systemu aplikacji do odtwarzania muzyki, z pewnością będą zadowolone z wyboru Fortissimo. Program odtwarza muzykę w takich formatach, jak MP3, MP2, WMA, MID oraz WAV, czyli zestaw najpopularniejszych i najczęściej spotykanych formatów. Niestety posiadacze muzyki w nieco bardziej egzotycznych formatach z miejsca skreślą Fortissimo za brak obsługi ich bibliotek multimedialnych. 

Po instalacji i pierwszym uruchomieniu, możemy wskazać domyślny folder z muzyką, aby program mógł przeskanować wskazane źródło. Nawet, jeśli posiadamy pokaźnych rozmiarów bibliotekę, skanowanie trwa bardzo krótko i obejmuje wszystkie podkatalogi i foldery. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, obsługa programu jest bardzo prosta i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Niestety opcji jest bardzo niewiele, ale dla mniej wymagających użytkowników nie powinno to stanowić problemu. 

Przykładowo możemy tworzyć i edytować listy odtwarzania, przydatna jest również wbudowana wyszukiwarka. Możemy również wybrać jeden z trzech trybów odtwarzania. Jest to tryb Random, czyli odtwarzanie losowego utworu, Play All, czyli odtwarzanie wszystkich utworów, jak również Repeat – powtarzanie jednego utworu. Dla osób, które chcę dostosować odtwarzacz do własnych preferencji przygotowano opcję dopasowania czcionki stosowanej w programie oraz wbudowane wizualizacje. Nie jest to wiele, ale na podstawową personalizację wystarczy.

Licencja programu pozwala na odtworzenie 35 utworów. Po tym czasie sugerowana jest rejestracja programu na stronie producenta. Nie jest to jednak konieczne i po odrzuceniu propozycji nadal korzystać z Fortissimo.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fortissimo 1.0 Build 8.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie