Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

1by1 1.83

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Martin Pesch
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 1by1 1.83

1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami. Całość podczas pracy wykorzystuje bowiem zaledwie 4MB pamięci RAM. Jest to wynik nieosiągalny dla innych, konkurencyjnych i znacznie bardziej rozbudowanych odtwarzaczy. Interfejs prezentowanego programu stworzony został w oparciu o prostą przeglądarkę plików.

Użytkownik wskazuje wybrany przez siebie folder z muzyką, by ten został odtworzony. Standardowe playlisty tutaj nie istnieją. Pliki odtwarzane są w takiej kolejności, w jakiej znajdują się w wybranym przez nas katalogu. 1by1 pomimo braku polskiego menu jest naprawdę banalny w obsłudze. Oprogramowanie może współpracować z plikami audio ACM mp3 oraz mpglib mp2 i mp3. Niemniej jednak twórcy udostępniają możliwość instalowania dodatkowych pluginów, które wspierają formaty OGG, WAV i inne. Warto pamiętać, że plugin musi być zgodny ze standardem Winamp 2.x.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 1by1 1.83Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie