Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinISO 6.3

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: WinISO Computing Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Data modyfikacji: 16.11.2012
Rozmiar: 6,7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4471

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis WinISO 6.3

WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

WinIso daje nam możliwość rozpakowywania, edycji lub tworzenia nowych plików ISO oraz tworzenia bootowalnych płyt CD z dostępnych obrazów ISO lub BIN. WinISO daje nam również pełen dostęp i możliwość edycji plików zapisanych wewnątrz obrazu płyty. Program choć został zaprojektowany do pracy z dwoma wyżej wymienianymi formatami doskonale współpracuje również z wieloma innymi standardami zapisu tworzonych obrazów. Aplikacja posiada również moduł pozwalający konwertować inne formaty dfo plików ISO lub BIN.

WinISO daje również możliwość tworzenia nowych obrazów z płyt CD oraz ich zapis.Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • DVDFab HD Decrypter 8

  Potrzebujesz dobrej aplikacji, która pozwoli Ci na skopiowanie zawartości płyty DVD na dysk twardy? Jeśli tak, nie musisz już dłużej szukać. Po prostu pobierz DVDFab HD Decrypter 8 za darmo w wersji testowej z tej właśnie strony.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinISO 6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie