Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

True Burner 1.1

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Glory Logic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 646

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis True Burner 1.1

True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów. Mamy tu liczne opcje, które z pewnością zadowolą każdego użytkownika. Dyski możemy zapisywać w formacie wielosesyjnym, przeprowadzać weryfikację nagrania, itp. Jak sprawnie i szybko działa, można przekonać się o tym samemu, wykonując download True Burner z naszej strony.

Jeśli chodzi o dostępne dla płyt CD opcje, mamy tu między innymi tworzenie krążka z danymi, płyty audio czy płyty startowej. Dodatkowo można zrzucić obraz płyty w formacie ISO, dokonywać usuwania plików z płyty CD-RW oraz kopiować płytki. Można także nagrywać informacje o krążku. Podobnie w wypadku DVD – tu posiadamy opcję wymazania nośnika DVD-RW, utworzenia startowej płyty DVD, stworzenia DVD Video, bądź też po prostu zapisania danych na krążek. Co się zaś tyczy Blu-ray, tutaj bez problemu utworzymy obraz płyty BD, nagramy jej obraz ISO, zapiszemy informacje oraz dane.

Aplikacja ta wydana jest w jeżyku polskim. Dlatego tez nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Tym bardziej, że interfejs użytkownika jest bardzo prosty i choć nie tak rozbudowany, jak np. w Nero, to mamy tu wszystkie niezbędne opcje do nagrania takiej płytki, jaką tylko chcemy. Można przekonać się o tym w każdej chwili – download True Burner jest całkowicie darmowy. Polecamy każdemu, kto szuka aplikacji do nagrywania bez dziesiątków zbędnych opcji.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: True Burner 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie