Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

True Burner 1.1

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Glory Logic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 647

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis True Burner 1.1

True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów. Mamy tu liczne opcje, które z pewnością zadowolą każdego użytkownika. Dyski możemy zapisywać w formacie wielosesyjnym, przeprowadzać weryfikację nagrania, itp. Jak sprawnie i szybko działa, można przekonać się o tym samemu, wykonując download True Burner z naszej strony.

Jeśli chodzi o dostępne dla płyt CD opcje, mamy tu między innymi tworzenie krążka z danymi, płyty audio czy płyty startowej. Dodatkowo można zrzucić obraz płyty w formacie ISO, dokonywać usuwania plików z płyty CD-RW oraz kopiować płytki. Można także nagrywać informacje o krążku. Podobnie w wypadku DVD – tu posiadamy opcję wymazania nośnika DVD-RW, utworzenia startowej płyty DVD, stworzenia DVD Video, bądź też po prostu zapisania danych na krążek. Co się zaś tyczy Blu-ray, tutaj bez problemu utworzymy obraz płyty BD, nagramy jej obraz ISO, zapiszemy informacje oraz dane.

Aplikacja ta wydana jest w jeżyku polskim. Dlatego tez nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Tym bardziej, że interfejs użytkownika jest bardzo prosty i choć nie tak rozbudowany, jak np. w Nero, to mamy tu wszystkie niezbędne opcje do nagrania takiej płytki, jaką tylko chcemy. Można przekonać się o tym w każdej chwili – download True Burner jest całkowicie darmowy. Polecamy każdemu, kto szuka aplikacji do nagrywania bez dziesiątków zbędnych opcji.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: True Burner 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie