Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StarBurn 10 Build 2081020

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Rocket Division Software
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 10,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 870

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis StarBurn 10 Build 2081020

StarBurn to bezpłatny program do nagrywania danych na płytach: CD, DVD, Blu-Ray oraz HD-DVD.

Aplikacja pozwala na tworzenie płyt z muzyką, tworzenie i nagrywanie obrazów ISO, obsługę dysków wielokrotnego zapisu, kompresję plików audio do formatów: MP3, OGG i WMA. Program umozliwia nagrywanie filmów w formatach: CD, SVCD i DVD. StarBurn obsługuje również wirtualne dyski DVD. Aplikacja powstała na bazie komercyjnego silnika StarBurn SDK.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

Inne informacje

starburn to program do nagrywania płyt. Popularna wersja to starburn 9. Pomocna w nagrywaniu i przygotowywaniu do nagrywania jest opcja starburn review podobnie jak starburn sdk. Starburn pozwala nagrywać pliki w różnych formatach. Starburn daje możliwości nagrywania płyt zarówno muzycznych, filmowych jak i ze zdjęciami. Starburn dll jest łatwy w obsłudze. Starburn zadowoli zarówno amatorów jak i profesjonalistów.Starburn szczególnie wersja starburn 9 jest łatwy w obsłudze. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StarBurn 10 Build 2081020

dodał: polek1111 , 14.06.2010

ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie