Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StarBurn 10 Build 2081020

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Rocket Division Software
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 10,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 869

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis StarBurn 10 Build 2081020

StarBurn to bezpłatny program do nagrywania danych na płytach: CD, DVD, Blu-Ray oraz HD-DVD.

Aplikacja pozwala na tworzenie płyt z muzyką, tworzenie i nagrywanie obrazów ISO, obsługę dysków wielokrotnego zapisu, kompresję plików audio do formatów: MP3, OGG i WMA. Program umozliwia nagrywanie filmów w formatach: CD, SVCD i DVD. StarBurn obsługuje również wirtualne dyski DVD. Aplikacja powstała na bazie komercyjnego silnika StarBurn SDK.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

Inne informacje

starburn to program do nagrywania płyt. Popularna wersja to starburn 9. Pomocna w nagrywaniu i przygotowywaniu do nagrywania jest opcja starburn review podobnie jak starburn sdk. Starburn pozwala nagrywać pliki w różnych formatach. Starburn daje możliwości nagrywania płyt zarówno muzycznych, filmowych jak i ze zdjęciami. Starburn dll jest łatwy w obsłudze. Starburn zadowoli zarówno amatorów jak i profesjonalistów.Starburn szczególnie wersja starburn 9 jest łatwy w obsłudze. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StarBurn 10 Build 2081020

dodał: polek1111 , 14.06.2010

ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie