Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StarBurn 13 Build 20110818

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Rocket Division Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.12.2010
Rozmiar: 13.95 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 401

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StarBurn 13 Build 20110818

StarBurn 12 to aplikacja będąca darmową konkurencją dla komercyjnych programów do nagrywania płyt DVD i CD. Jak widać po numerku w tytule, nie jest to jej pierwsze wydanie, więc możemy mieć pewność, że pojawiające się w poprzednich błędy i niedopracowania zostały zlikwidowane. Cóż więc otrzymujemy?? Wygodny program, który pozwoli na takie rzeczy jak nagrywanie płyt CD i DVD, a także HD-DVD i Blu-ray. Wchodząc szerzej w opcje, widzimy możliwości dokonywania zapisu filmów w formatach VCD, SVCD i DVD oraz tworzenia obrazów 1 do 1 z materiałami audio i wideo.

Download StarBurn pozwoli także na takie rzeczy jak czyszczenie płytek wielokrotnego zapisu, zrzut obrazu płyty do formatu ISO, a nadto możliwość tworzenia wirtualnych napędów. Aplikacja ta pozwoli także na konwersję plików audio do mp3, ogg i wma. Jak więc widać, mamy tu mnóstwo możliwości i na użytek domowy program będzie jak znalazł. Niestety, nie ma wydania StarBurn 12 po polsku, więc przyda się znajomość choćby podstawowych sów po angielsku, aby w pełni wykorzystać program.

StarBurn 12 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi. Jako że nie ma zakazu używania jej przez biura czy firmy, może znaleźć swoje miejsce i tam. Wystarczy tylko wykonać download aplikacji z tej strony i już można jej używać. Co ciekawe i warte odnotowania, powstała ona jako prezentacja możliwości stworzonego przez producenta, Rocket Division Software, programu StarBurn SDK (Software Development Kit). Program dostaje bardzo dobre noty od użytkowników i branży, więc polecamy wypróbować, dlaczego. Warto!

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StarBurn 13 Build 20110818Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie