Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oront Burning Kit 2.6

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Oront Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 5,9 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 646

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Oront Burning Kit 2.6

Oront Burning Kit to ciekawa aplikacja przeznaczona do czyszczenia, nagrywania i zarządzania płytami DVD, CD, Blue-ray i HD-DVD.

Program pozwala na tworzenie płyt z danymi, muzyka, filmami oraz potrafi odzyskać dane z uszkodzonych płyt. Ponad to umożliwia kopiowanie płyt na dysk twardy oraz nagrywanie danych równocześnie na dwóch nagrywarkach, kopiowanie płyt w "locie", tworzenie płyt botowalnych, nagrywanie obrazów ISO, edycję menu na płytach DVD, zapis w formacie Disc-at-once / Track-at-onc. Po zakończeniu nagrywania program może sprawdzić poprawność nagranych danych.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Oront Burning Kit 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie