Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oront Burning Kit 2.6

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Oront Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 5,9 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 648

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Oront Burning Kit 2.6

Oront Burning Kit to ciekawa aplikacja przeznaczona do czyszczenia, nagrywania i zarządzania płytami DVD, CD, Blue-ray i HD-DVD.

Program pozwala na tworzenie płyt z danymi, muzyka, filmami oraz potrafi odzyskać dane z uszkodzonych płyt. Ponad to umożliwia kopiowanie płyt na dysk twardy oraz nagrywanie danych równocześnie na dwóch nagrywarkach, kopiowanie płyt w "locie", tworzenie płyt botowalnych, nagrywanie obrazów ISO, edycję menu na płytach DVD, zapis w formacie Disc-at-once / Track-at-onc. Po zakończeniu nagrywania program może sprawdzić poprawność nagranych danych.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Oront Burning Kit 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie