Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero Multimedia Suite 11

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.05.2010
Data modyfikacji: 06.10.2011
Rozmiar: 367 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1099

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nero Multimedia Suite 11

Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych.  Chociaż pełna wersja  Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat, to jednak możesz przetestować program przed zakupem. Wersja testowa pozwoli Ci na używanie go przez 15 dni – nie będziesz także mógł tworzyć AVCHD oraz MP-4 oraz BD-AV. Jednak poza tym trial Nero Multimedia Suite 11 ma wszystko to, co pełna wersja. A więc otrzymujesz organizer plików multimedialnych, narzędzia do edycji wideo, tworzenie filmów wysokiej rozdzielczości i możliwość zapisu na DVD bądź Blu-Ray, nadto odtwarzacz multimedialny. Możesz przetestować Nero Multimedia Suite 11 za darmo, aby zapoznać się ze wszystkimi opcjami.

To jeszcze nie wszystko – darmowy trial Nero Multimedia Suite 10 pozwoli Ci na dzielenie dużych plików oraz nagrywanie ich na kilku płytach, a także zabezpieczanie ich hasłem. Prócz tego możesz dzięki tej potężnej aplikacji tworzyć szybko kopie bezpieczeństwa. Download Nero Multimedia Suite 11 pozwoli Ci przetestować to wszystko. Jeśli jeszcze Ci mało funkcji, warto dodać, że aplikacja pozwala na odzyskiwanie uszkodzonych plików z dysków oraz płyt CD i DVD, a także pamięci flash i dyskietek. Nie trudno więc się dziwić, że posiadający tak wiele opcji Nero Multimedia Suite 11 nie jest freeware.

Nie musisz znać angielskiego, aby używać zestawu. Zarówno wersja pełna, jak i testowa Nero Multimedia Suite 11 są po polsku. Dzięki temu szybko i łatwo poznasz wszystkie narzędzia i sposób ich używania. Pobierz Nero Multimedia Suite 11 i zobacz samemu. Program bez problemu zadziała na systemach Windows.

Jeśli jednak masz któryś z systemów Windows, pobierz Nero Multimedia Suite i wykorzystaj piętnaście dni, aby zobaczyć, co uda Ci się z niego wycisnąć. Jeśli Ci się spodoba, z pewnością zdecydujesz się na zakup pełnej wersji. Nero Multimedia Suite  kosztuje ok. 320 PLN. Jeśli jednak potrzebujesz często nagrywać płyty bądź edytować przed nagraniem filmiki, warto zapłacić. Nero Multimedia Suite 10 jest do pobrania w każdej chwili – sprawdź ten zestaw!

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero Multimedia Suite 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie