Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero 9.4.26.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero AG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2008
Rozmiar: 383 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 164567

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nero 9.4.26.0

­

Nero 9.4.26.0, to najnowszy z rodziny Nero. Ten wydajny i przyjazny w obsłudze pakiet multimedialny, pozwala na tworzenie, zgrywanie, kopiowanie, nagrywanie, edycję, udostępnianie i przekazywanie materiałów online. Nero to program pozwalający na obsługę wszelkich materiałów cyfrowych - muzyki, wideo, zdjęć i każdych innych danych. Zawiera on 25 aplikacji do obsługi plików multimedialnych. Nero 9 działa po polsku.

Głównym składnikiem pakietu jest obsługa funkcji zgrywania, tworzenia automatycznej kopii zapasowej oraz nagrywania na dyski CD, DVD, Blu-ray i HD DVD. Nero pozwala kopiować, nagrywać, udostępniać, przesyłać i tworzyć składanki muzyczne. Z pomocą Nero prześlesz zdjęcia i filmy wideo do My Nero i innych serwisów społecznościowych, takich jak YouTube, My Space inne. Nowością jest zapis materiałów HD w formacie AVCHD na dowolnych nośnikach pamięci masowej: dyskach twardych, przenośnych dyskach USB, pamięciach flash, kartach pamięci SD lub Sony Memory Stick, nawet bez pomocy nagrywarki optycznej.

Nero 9 gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji w momencie uruchamiania projektu. Posiada on opcję przekazu strumieniowego Xbox 36 oraz PlayStation 3 oraz ochronę danych dzięki technologii SecurDisc. Za pomocą Nero odzyskasz dane z uszkodzonych płyt oraz przetworzysz muzykę z płyt winylowych, CD i kaset na mp3. Opcja Ad Spotter pozwoli wycinać z plików wideo reklamy. Nero umożliwia tworzenie płyt DVD z profesjonalnym menu oraz tworzenie efektownych pokazów slajdów ze zdjęć. Nero gwarantuje download bezpłatnych aktualizacji.

Nero 9 - Wymagania systemowe Systemy operacyjne, na jakich działa Nero 9 to Windows Vista z dodatkiem SP1 lub SP2, Windows XP z SP2 lub SP3, Windows XP Media Center Edition 2005 SP2. Producent potwierdził oficjalnie kompatybilność Nero 9 z Windows 7. Nie jest wymagane dla Nero 9 osobne spolszczenie. Nero 9 w wersji pl działa od chwili instalacji.

Licencja i cena Nero 9 Bezpłatnie można pobrać Nero 9 na licencji trial w dwóch wersjach. Wersja pierwsza nie posiada ograniczeń czasowych, jest natomiast ograniczona tylko do kilku funkcji - nagrywania danych i kopiowania płyt CD i DVD. Wersja druga działa przez 15 dni i posiada wszystkie funkcje oprócz funkcji tworzenia i odtwarzania AVCHD, a także formatów MPEG-4 ani BD-AV. Obie wersje trial można przekształcić w pełną funkcje płacąc przez stronę producenta (www.nero.com). Kupując wersję do pobrania płacisz 249,99 PLN. Dostępna jest także wersja pudełkowa w cenie 279,99 PLN. Osoby posiadające licencję na starsze wydania Nero mogą dokonać aktualizacji za 199,99 PLN.

UWAGA! Jeśli potrzebne ci są tylko podstawowe funkcje nagrywania Nero, pobierz darmową wersję programu, która praktycznie daje bezpłatny Nero 9 jak freeware. Ta wersja, Nero 9.4.12.3 Free, dostępna jest na naszym serwisie. Aby pobrać w wersję testową pełnego pakietu Nero z 15 dniowym limitem używania należy zarejestrować się na stronie producenta.

Wymagania sprzętowe Nero 9 Instalacja wymaga następujących elementów: Windows Internet Explorer 6.0 lub nowszy, procesor 1 GHz Intel Pentium III lub odpowiednik, (procesor 2 GHz Intel Pentium 4 lub odpowiednik dla Windows Vista lub Windows 7), 256 MB RAM (512 MB RAM dla systemu Windows Vista lub Windows 7), 1,8 GB miejsca na dysku twardym, napęd CD, DVD lub Blu-ray do nagrywania płyt jednokrotnego lub wielokrotnego zapisu, DirectX 9.0c wydanie 30 lub nowszy, maksymalnie 9 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na obrazy płyt DVD i tymczasowe pliki DVD, karta graficzna z przynajmniej 32 MB pamięci wideo, rozdzielczością minimum 800 x 600 pikseli i 16-bitową paletą kolorów (zalecane ustawienia 24-bitowe lub 32-bitowe dla trybu true color), zalecana instalacja najnowszych sterowników urządzeń z certyfikatem WHQL, połączenie internetowe wymagane do obsługi usług Nero Online (rejestracji, aktualizacji oraz funkcji online).

Zdecyduj którą wersję programu Nero 9 wypróbujesz. Ściągnij wersję bezpłatną z pobierz.pl. Zajrzyj do naszego działu Multimedia, gdzie podobne do Nero 9 programy czekają do pobrania za darmo.

­

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero 9.4.26.0

dodał: ~agusss , 13.06.2010

kto ma numer seryjny do Nero-8.3.20.0?

dodał: ~kurjan , 14.12.2009

Gdzie można pobrać spolszczenie do wersji Nero7

dodał: ~swiety242 , 04.11.2009

9 to LIPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \n

dodał: ~:())_)( , 28.05.2009

Ziom Podasz Numer Seryjny ?\nz góry dziękuje

dodał: ~zdenerwowany na lipe , 11.04.2009

jakas lipa

dodał: kuba997 , 22.02.2009

@agulka-nie ma sprawy :)

dodał: alemidobrze , 22.02.2009

kuba997 - ja mam dziewiatke i jestem bardzo zadowolony, nie mam zarzutow, naprawde sie postarali - program tylko wymaga swiezego sprzetu i windowsa, bo potrafi przykrzaczyc

dodał: agulka , 20.02.2009

Kuba dzięki że podałeś ten numer seryjny bo bez niego ani rusz...wielkie podziękowania dla Ciebie...

dodał: kuba997 , 31.12.2008

numer seryjny d wersji testowej: 8M01-20CX-4294-TL10-U4U0-UKE2-MMT7-AHWX

dodał: kuba997 , 13.11.2008

nie, nie, nie. tylko nie 9. ósemka jest już lepsza od tego

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie