Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero 9.4.12.3 Free

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 109013

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nero 9.4.12.3 Free

Nero jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie nagrywania płyt CD i DVD. Program ten stał się nieodzowną pozycją na każdym komputerze. Firma Nero proponuje całą gamę profesjonalnych narzędzi umożliwiających kopiowanie i nagrywanie płyt, strumieniowego przesyłania i przenoszenia mediów pomiędzy urządzeniami. Wszystkie produkty Nero są płatne, jednak producent udostępnia wersje testowe. Na tej stronie przedstawiamy całkowicie darmową wersję Nero 9. Nero 9 posiada 19 wersji językowych, w tym oczywiście Nero 9 pl.

Nero 9 posiada dwie wersje próbne – jedna to program pełnowartościowy, który używać można 15 dni a drugi to wersja okrojona, którą można używać przez nieograniczony czas. Właśnie tą drugą wersję możesz pobrać z tej strony. Całkowicie za darmo, bez żadnych ograniczeń czasowych – faktycznie zyskujesz Nero 9 freeware.

Jakie funkcje posiada wersja z ograniczoną funkcjonalnością? Dzięki Nero 9 free version możesz kopiować płyty CD i DVD. Nero 9 za free umożliwi ci nagrywanie danych na płyty CD i DVD. Są to funkcje podstawowe, ale program ma dostępność bez ograniczeń czasowych. Nie ma lepszego rozwiązania na Nero 9 za darmo. Korzystaj z podstawowych, ale też najpotrzebniejszych funkcji w zakresie nagrywania i kopiowania danych na płyty CD i DVD - najbardziej niezawodnej marce w dziedzinie multimediów cyfrowych.

Zachęcamy do ściągnięcia darmowego Nero 9. Download pliku instalacyjnego trwa kilka chwil ze względu na wielkość 55 MB. Nero 9 działa po polsku od chwili instalacji. Nie trzeba szukać dla Nero 9 osobnego pliku spolszczenie, tak jak w starszych wersjach.

Używając wersji podstawowej za darmo być może zdecydujesz się na pełna wersję Nero 9. Nero 9 trial pełnej wersji można pobrać z naszego działu Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray. Wersja pełna Nero 9 umożliwia tworzenie, edycję i udostępnianie muzyki, wideo i zdjęć. Można w nim tworzyć i nagrywać filmy HD i AVCHD oraz, oczywiście, Nero 9 FULL to pełna funkcjonalność w zakresie nagrywania, kopiowania i zgrywania wszystkich rodzajów płyt oraz tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych. Pełna, płatna wersja Nero 9 to wydatek rzędu 249.99zł za wersję Nero 9 do pobrania ze stromy producenta. Cena wersji w pudełku to 279.99zł wliczając koszty przesyłki. Jeśli jesteś już posiadaczem licencji Nero 9, ściągnij pliki aktualizacyjne w cenie od 199.99zł ze strony producenta. Wszystkie ceny zawierają VAT.


Ogólne wymagania systemowe:

Nero 9 jest kompatybilny z Windows XP z SP2 lub SP3, Windows Vista, Windows XP Media Center Edition 2005 z dodatkiem SP2. Osoby testujące nowy system operacyjny Microsoft ucieszy fakt potwierdzonej oficjalnie zgodności Nero 9 z Windows 7. (Systemy Windows XP, Vista, Seven w wersji 64-bitowej obsługiwane są w 32-bitowym trybie emulacji.). Przeglądarka Internet Explorer 6.0 lub nowsza. Co najmniej procesor 1 GHz Intel Pentium III, 256 MB RAM (512 MB RAM dla Windows Vista). 270 MB wolnego miejsca na dysku twardym. DirectX 9.0c 30 lub nowszy. Do 9 GB wolnego miejsca na dysku na obrazy i tymczasowe pliki DVD. Karta graficzna z przynajmniej 32 MB pamięci wideo o minimalnej rozdzielczości 800 x 600 pikseli i 16-bitowej głębi kolorów.

Szukasz najlepszego programu nagrywającego? Właśnie znalazłeś najlepsze rozwiązanie. Nero 9 - darmowa wersja całkowicie legalnie. Najpotrzebniejsze funkcje za darmo w Nero 9 - pobierz już teraz z naszego serwisu.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero 9.4.12.3 Free

dodał: ~antos , 01.03.2010

po kilku awariach systemu, reinstalacji Nero i związanej z tym aktywacji patentów innych firm, komunikat" za dużo aktywacji, prawdopodobnie masz nero na wielu komputerach" i parę stówek poszło się j...ć Dotyczy to pełnej wersji.

dodał: ~waldi , 03.11.2009

dobre

dodał: robert.aniola , 17.10.2009

Twój komentarz

dodał: mirus19722 , 17.09.2009

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie