Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero 11 (11.0.11200)

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2010
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 376,00 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 566059

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nero 11 (11.0.11200)

Najnowsze wydanie Nero po polsku to kolejna odsłona tej bardzo popularnej na całym świecie aplikacji przeznaczonej do łatwego i skutecznego wypalania płyt CD i DVD. Ta wersja to jednak coś więcej niż tylko aplikacja do zapisywania danych na płytkach – otrzymujemy mnóstwo możliwości i dodatkowych funkcji, co sprawia, że mówimy tu nie tyle o programie, a o całym pakiecie multimedialnym. Niestety, darmowe Nero jest wyłącznie w wersji testowej – znajduje się ona na tej stronie. Można dzięki niej przetestować możliwości wszystkich lub też wybranych programów składających się na pakiet – sami decydujemy, co zainstalować w systemie. Jeśli jednak chcemy poznać wszystkie możliwości, najlepiej pozwolić na instalację każdego komponentu.

Mówiąc pokrótce, aplikacja pozwala prócz nagrywania płyt także na tworzenie pokazów slajdów, montowanie klipów, edytowanie materiałów wideo, tworzenie kopii zapasowych i inne operacje. Wersja testowa Nero do pobrania z pewnością zaciekawi wszystkich, którzy potrzebują skutecznych narzędzi do pracy nad plikami audiowizualnymi. Nie zapominajmy też o głównym działaniu programu, czyli nagrywaniu płyt audio, DVD, a także płytek z danymi. Można także kopiować nośniki w locie lub przy użyciu dwóch nagrywarek. Szereg opcji sprawia, że uzyskamy dokładnie to, czego chcemy, a ponieważ wszystko jest po polsku, nie ma problemów ze zrozumieniem żadnych napisów. Dodatkowo na stronie producenta mamy prezentacje, ukazujące działanie aplikacji. Trzeba przyznać, że wyglądają one dość zachęcająco, co tym bardziej skłania do sięgnięcia po ten program.

Dodatkową zaletą jest możliwość odczytywania uszkodzonych płyt, a także zastosowana technologia Secure Disc, która umożliwia zabezpieczanie nagrań z pomocą haseł. Możemy dzięki niej także szyfrować zawartość i dodawać podpisy cyfrowe. Nie ma też problemu z dokonaniem konwersji plików na inne formaty oraz zapisaniem na dysk danych i płytce – od okładki poczynając, na tytułach utworów i tekstach piosenek kończąc.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, Nero 10 doskonale sprawuje się pod Windowsami. Jako że jest to nowa aplikacja, pod Windows 7 Nero poradzi sobie doskonale, podobnie jak pod starszą Vistą czy też najpopularniejszym dziś XP. Polecamy wypróbowanie – pozwoli ono zadecydować, czy warto wydać około 300 złotych na pełną wersję programu.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero 11 (11.0.11200)

dodał: ~dorian6 , 04.08.2012

lol\\n

dodał: ~RYCHU , 11.12.2011

czy ma ktoś numer seryjny?

dodał: ~zahajew , 03.12.2011

a potrzebny jest klucz do instalacji?

dodał: ~~KTOS , 06.11.2011

nerostrada :) dobry program szkoda że trzeba pierwsze go kupić :))

dodał: ~empario27 , 17.10.2011

gdzie moge znalesc klucz do tego nero?

dodał: ~xx , 11.07.2011

nad komentarzami masz podobne i nad tym masz pobierz ;)

dodał: ~KTOS , 23.06.2011

DOBRY PROGAM

dodał: ~ktos xD , 21.12.2010

nero wymiata

dodał: ~ficyk , 16.10.2010

neostrada \n

dodał: ~lolek 4 , 19.08.2010

nero to jest odjazd

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie