Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LightScribe System Software

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Hewlett-Packard
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2010
Rozmiar: 12.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 776

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LightScribe System Software

Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty. Oczywiście jej wypalanie odbywa się na „ślepej” stronie płytki, czyli tej, która nie zawiera danych. Lightscribe Software ma dużą przewagę nad tradycyjnym nadrukowywaniem – wypalonych napisów czy obrazków nie da się w żaden sposób zetrzeć czy też rozmazać.

Download LightScribe System Software ma sens tylko wtedy, gdy posiadasz komputer wyposażony w nagrywarkę obsługującą LightScribe. Dodatkowo atutem aplikacji jest fakt, że mamy tu kooperację z innymi programami przeznaczonymi do tworzenia i projektowania okładek oraz nadruków na płytkach – jak choćby szalenie popularny Nero, CD Labeler czy Roxio Easy Media Creator. Dzięki temu możemy zaprojektowane w nich nadruki wypalić bezpośrednio na płytce, sprawiając, że będą one jedyne w swoim rodzaju.

LightScribe Software jest freeware – za jego ściągnięcie nie zapłacisz ani grosza, a spowoduje on, że otworzy się przed Tobą praktycznie nieograniczone pole do popisu pod względem przyozdabiania płyt. Już nie będą potrzebne markery, papier samoprzylepny czy też folia. Od teraz ten sam laser, który zapisuje dane, będzie też podpisywał nośniki.

Bez problemów użyjesz LightScribe Software na Windows 7. Także pod Vista i XP  aplikacja ta spełnia doskonale swoje zadanie. Istnieje także wersja LightScribe System na Linux – można ją znaleźć na osobnej stronie naszego portalu. Polecamy tą aplikację przede wszystkim osobom, które zapisują na płytach dużo danych – dzięki laserowemu podpisaniu nośników zawsze będzie wiadomo, co znajduje się na płycie.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LightScribe System SoftwareAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie