Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InfraRecorder 0.45.0.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Christian Kindahl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 519

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InfraRecorder 0.45.0.0

InfraRecorder aplikacja przeznaczona do tworzenia projektów płyt CD i DVD z możliwością późniejszego ich nagrania.

Program zawiera menadżer plików za pomocą, którego tworzymy zawartość płyty do nagrania, na płycie mogą znaleźć się pliki i foldery oraz np. pliki audio - program obsługuje płyty mieszane gdzie na jednej płycie mogą się znajdować pliki z danymi oraz ściezki audio, które można odtwarzać w zewnętrznych odtwarzacach muzycznych. Ponad to program obsługuje płyty wielosesyjne.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InfraRecorder 0.45.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie