Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InfraRecorder 0.45.0.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Christian Kindahl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 519

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InfraRecorder 0.45.0.0

InfraRecorder aplikacja przeznaczona do tworzenia projektów płyt CD i DVD z możliwością późniejszego ich nagrania.

Program zawiera menadżer plików za pomocą, którego tworzymy zawartość płyty do nagrania, na płycie mogą znaleźć się pliki i foldery oraz np. pliki audio - program obsługuje płyty mieszane gdzie na jednej płycie mogą się znajdować pliki z danymi oraz ściezki audio, które można odtwarzać w zewnętrznych odtwarzacach muzycznych. Ponad to program obsługuje płyty wielosesyjne.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InfraRecorder 0.45.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie