Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Easy CD DVD Burner 5.1

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Koyote Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Data modyfikacji: 30.11.2011
Rozmiar: 4,34 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1264

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Easy CD DVD Burner 5.1

Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki. Free DVD Burner pozwala na nagrywanie płyt z danymi, z filmami, a także z muzyką, umożliwiając bezpośrednią konwersję plików audio na format Audio-CD i MP3, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na konwertowanie plików w innym programie, a dopiero potem wypalanie ich na przenośnym nośniku danych.

Ponadto program umożliwia również tworzenie obrazów płyt w formacie BIN/CUE, które mogą być przetrzymywane na dysku lub też nagrywanie płyt ze wskazanego i zapisanego na dysku twardym obrazu. Aplikacja pozwala także na zrzucanie ścieżek z płyt Audio-CD bezpośrednio na dysk i ich zapis w formatach MP3 lub WAV. Interfejs programu jest dość czytelny, a polska wersja językowa znacznie ułatwia poruszanie się po jego licznych opcjach. Jeśli więc szukasz darmowego narzędzia do nagrywania płyt, to pobierz Free Easy CD DVD Burner i sprawdź jak działa ta przydatna aplikacja w akcji.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Easy CD DVD Burner 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie