Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDFab Platinum 5.1.0.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Fengtao Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 6.9 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1917

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDFab Platinum 5.1.0.0

DVDFab Platinum to rozbudowany program do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD.

Aplikacja pozwala na kopiowanie płyt DVD na dysk twardy, usuwanie zabezpieczeń (CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 oraz AACS), konwertowanie do formatów: Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, Cell Phone, PVP i PDA, dzielenie łączenie filmów, wycinanie fragmentów filmu. Ponad to umożliwia zapisywanie kopii zapasowych na nośnikach: VD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL. Program potrafi również odczytać dane ze zniszczonych nośników.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDFab Platinum 5.1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie