Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDFab Platinum 5.1.0.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Fengtao Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 6.9 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1917

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDFab Platinum 5.1.0.0

DVDFab Platinum to rozbudowany program do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD.

Aplikacja pozwala na kopiowanie płyt DVD na dysk twardy, usuwanie zabezpieczeń (CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 oraz AACS), konwertowanie do formatów: Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, Cell Phone, PVP i PDA, dzielenie łączenie filmów, wycinanie fragmentów filmu. Ponad to umożliwia zapisywanie kopii zapasowych na nośnikach: VD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL. Program potrafi również odczytać dane ze zniszczonych nośników.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • DVDFab HD Decrypter 8

  Potrzebujesz dobrej aplikacji, która pozwoli Ci na skopiowanie zawartości płyty DVD na dysk twardy? Jeśli tak, nie musisz już dłużej szukać. Po prostu pobierz DVDFab HD Decrypter 8 za darmo w wersji testowej z tej właśnie strony.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDFab Platinum 5.1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie